האלימות בערי ישראל: משטרת ישראל ממשיכה לבצע מעצרים

שישה חשודים במעורבות באירועים האלימים בלוד נעצרו היום, וחמישה נוספים בסילוואן, שם הותקף בשבוע שעבר אזרח

הפעילות המשטרתית בלוד. צילום: דוברות המשטרה, מתוך עמוד הטוויטר הרשמי

בפעילות מבצעית של לוחמי מג"ב הלילה למניעת הפרות הסדר וההתפרעויות בלוד, נעצרו שישה חשודים במעורבות באירועים האלימים שאירעו בעיר בלילות האחרונים. בסריקות שביצעו הלוחמים נתפסו אלות, בקבוקי תבערה, זיקוקים ותחמושת.

כמו כן, בעקבות דיווחים שהתקבלו במהלך סוף השבוע על חסימת מסילת הרכבת הסמוכה לנבטים, חסימת כביש 25 ויידוי אבנים, נפתחה חקירה ע"י יחידת יואב של מחוז דרום. לפנות בוקר יצאו לוחמי ובלשי היחידה למבצע מעצרים, במהלכו הושלכו לעברם אבנים במטרה לסכל את המעצרים. הכוחות עצרו שישה חשודים והעבירו אותם לחקירה.

גם בסילוואן, שם הותקף בשבוע שעבר אזרח ויודו על רכבו אבנים סמוך לשער האריות לפני כשבוע, ממשיכה הפעילות המשטרתית. במהלך פעילות של בלשי ימ״ר הבוקר למעצר חשודים במעורבות באירוע, הם הותקפו על ידי עשרות אנשים שגרמו נזק לניידות. הכוח פיזר את המתפרעים ועצר את שני החשודים המרכזיים ושלושה חשודים בתקיפת שוטרים.

אולי יעניין אותך גם

מימין: מנכ״ל מיינסט אבי ורשבסקי, חבר בורד מטח ולשעבר ראש הרשות לחדשנות אהרון אהרון, המדענית הראשית לשעבר ארנה ברי, ומנכ״ל מטח יוסי בידץ מנכל מטח. צילום: ספי שלוי

תכירו: אלה הם ששת מיזמי האד-טק החמים של השנה

תכנית MindCET Ignitet הציגה את המוצרים החדשניים שיעצבו את עולם החינוך החדש, בתום תהליך מו״פ ממושך – מסביבת למידה מעודדת בחירה ועד ליומן דיגיטלי המסייע לחוסן הנפשי