אלביט ואלקה השוויצרית משתפות פעולה במתן פתרונות רשת ותקשורת

שיתוף הפעולה מיועד לספק פתרונות איכותיים בשווייץ ולהקל על העברת ידע תוך כדי חיזוק דרישות הריבונות השוויצריות
 

בצלאל (בוצי) מכליס. צילום: אלביט 

אלביט תשתף פעולה עם חברת אלקה (Elca), מחברות ה-IT הגדולות בשוויץ, למתן פתרונות רשת ותקשורת. בהודעה שהוציאו שתי החברות בסוף חודש פברואר נאמר כי שיתוף הפעולה מחבר בין מיומנות ה-IT הייחודית של אלקה עם הטכנולוגיות השימושיות החדשניות של אלביט בכדי לספק פתרונות איכותיים בשווייץ ולהקל על העברת ידע תוך כדי חיזוק דרישות הריבונות השוויצריות.

אלביט, שכבר מעורבת במספר פרויקטים בשוק השוויצרי, מבקשת להגדיל את שיתוף הפעולה שלה עם האקו-סיסטם ההיי-טקי השוויצרי בדגש על מינוף הטכנולוגיה החדשנית שלה ועל הניסיון שצברה מפעילותה הבינלאומית. אלקה, השואפת להרחיב את טביעת-הרגל הגלובלית שלה, מחפשת שיתוף פעולה רוך-טווח עם חברות היי-טק בינלאומיות כדגומת אלביט.

לדברי חיים דלמר, ראש חטיבת C4I וסייבר באלביט, "כאחת מחברות ה-IT המובילות בשוויץ, אלקה היא השותף מושלם עבורנו. מימוש תוכניות רחבות היקף ומורכבות ברחבי העולם לימד אותנו את החשיבות של יכולות IT איכותיות ביותר בשטח, כמו אבטחת נתונים, ניהול יישומים מסווגים ותמיכה טכנית. "
 

אולי יעניין אותך גם

סוריה: אסד מחזק את משמר הרפובליקה - מתוך חשש להפיכה נגדו

אסד מרחיב את משמר הרפובליקה ומעגן את אחיזתו בו באמצעות מינויים מבני העדה העלאווית. בעוד מטרתו של המשמר לשמר את שלטון אסד, הוא יכול להיות גם מופנה נגד צה״ל ברמת הגולן. מאמר מיוחד של אל״מ (מיל׳) פסח מלובני