לראשונה בישראל, שירות קוברנטיס על פלטפורמת ענן ציבורי מקומי

החברות MedOne ו-Ridge Cloud הכריזו על שיתוף פעולה שיאפשר שירות זה, המאפשר חיסכון כלכלי ושמירה על מידע מאובטח בתוך גבולות ישראל

רוני שדה, מנכ"ל MedOne. צילום: פיני סילוק

שיתוף פעולה בין החברות MedOne לבין Ridge Cloud מציע לראשונה ללקוחות בישראל שירות קוברנטיס מנוהל על פלטפורמת ענן ציבורי מקומי (Managed Kubernetes, Container Services and Object Storage). שירות זה מאפשר חיסכון כלכלי, שכן שירותי הענן חוסכים את הקמת המשאבים והניהול שלהם, שמירה על מידע מאובטח בתוך גבולות ישראל מבלי הצורך להוציא זאת למדינה אחרת, שירות לוקאלי זמין בשפה העברית ובכל שעה.

עד היום חברות נדרשו לבחור בין הגמישות והיעילות של הענן הציבורי לבין הקירבה של הדטה סנטר המקומי, וחברות שפיתחו מוצרים השתמשו בקוברנטיס בתוך החברה או בענן מרוחק וחוו בעיות שיהוי ושירות. הדאטה סנטר ההיברידי של MedOne בשילוב הטכנולוגיה של Ridge Cloud, מעניקים לתשתית הקיימת של MedOne מתווה תשתית וירטואלית עם יכולות ענן ציבורי בצורה המקומית.

כעת ניתן לצרוך שירותי ענן מנוהלים על גבי תשתיות מקומיות, אשר מאפשרים גמישות וסקלבליות., הלקוחות מקבלים יכולות שלא היו זמינות קודם כגון: פריסת אפליקציות מבוססות ענן עם שירות Kubernetes וקונטיינרים מנוהלים על התשתית של MedOne דרך ממשק API קל ואינטואיטיבי; רשת שותפים רחבה ומבוזרת ברחבי העולם, אשר מאפשרת ללקוחות MedOne לפרוס את האפליקציה שלהם בכל מקום אחר בעולם כחלק אינטגרלי מתוך הממשק הקיים וללא צורך במעבר לספק אחר או התנהלות עסקית עם גורמים חדשים, כאשר הכל נשאר תחת קורת גג אחת.

רוני שדה, מנכ"ל MedOne: "עולם ה DevOps מתחלק לשני חלקים: פיתוח קוד עם חשיבות גבוהה למרחק ולצורך לפתח קוד קרוב לענן ו Deployment עם פריסה גלובלית המאפשרת להביא את האפליקציה קרוב ללקוח. זה בדיוק הפתרון שמציעה חברת Ridge Cloud, שלה פריסה נרחבת של מעל ל-100 אתרים ברחבי העולם".

ג'ונת'ן סיליג, מנכ"ל Ridge: רידג' מאפשרת לדטה סנטרים להציע ללקוחותיהם שירותי ענן מנוהלים. שירותים אלו מאפשרים לדטה סנטרים להציע סט מוצרים דומה לספקיות הענן הגדולות, זאת מבלי לשנות בתשתית אשר קיימות בדטה סנטר.

אולי יעניין אותך גם