אלרון השלימה הנפקת הון מוצלחת עם ביקושי יתר

חברת ההון סיכון המשקיעה במיזמי מכשור רפואי, סייבר ותוכנה בשלבים מוקדמים, השלימה גיוס של כ-112 מיליון ש״ח, בהיקף של למעלה מ-50% מהסכום המבוקש

BIGSTOCK/Copyright: HannaKuprevich

אלרון, חברת הון סיכון ציבורית המשקיעה במיזמים בשלבים מוקדמים ומתמקדת בבניית חברות טכנולוגיות במכשור רפואי, סייבר ותוכנה, רושמת הצלחה בהנפקת ההון.

במסגרת ההנפקה, שבוצעה השבוע בהובלת אפסילון חיתום, השלימה החברה גיוס  של כ -112   מיליון שקלים בהנפקת מניות שזכתה לביקושים גבוהים בהיקף של למעלה מ- 50% מהסכום המבוקש ובמחיר של 12.6 למניה. בהנפקה השתתפה דסק"ש, בעלת השליטה בחברה אשר הודיעה על כוונתנה לשמר את שיעור החזקתה באלרון.

יו"ר אלרון, צחי נחמיאס , בירך על ההנפקה ואמר כי החברה ״ממשיכה לפעול להשבחת חברות הפורטפוליו שלה ותוכל כעת להגביר את קצב ההשקעות בתחומי הסייבר והתוכנה".

ירון אלעד, מנכ"ל אלרון, מסר כי ״אלרון נכנסה לשנת 2021 לאחר שהשלימה שינוי אסטרטגי לעבר השקעות בתחום הסייבר והתוכנה עם פורטפוליו חזק ומגוון של חברות בשלות לצד חברות צעירות, ולאחר שרשמה מספר אקזיטים בתחום״.

אולי יעניין אותך גם

זיהום אוויר חמור בניו יורק בשבוע שעבר. מקור הזיהום: שריפות החורש בחוף המערבי. צילום: Anthony Behar/Sipa USA via REUTERS

הסטארט-אפ הסביבתי שרוצה שננשום אוויר נקי יותר

מעל אלפיים ישראלים מתים מדי שנה כתוצאה מזיהום אוויר. בשיחה עם ישראל דיפנס מספרת מדענית האטמוספירה של חברת בריזומטר על האתגרים המקומיים והגלובליים של התופעה, ומסבירה מדוע לפעמים עדיף להישאר על הספה בבית במקום לצאת לרוץ