״עלינו להסתגל במהירות לנוף איומי הסייבר המשתנה״

כך אמר מייסד, יו״ר ומנכ״ל סייברארק, אודי מוקדי, במהלך הרצאה שהעניק במסגרת כנס סייברטק גלובל בדובאי. מוקדי התייחס לתמורות בתחום בשנה האחרונה, המלוות באיום תמידי וגובר

צילום: סייברטק

״מאז ששוחחנו לאחרונה, בסייברטק 2020, חלו שינויים רבים. ארגונים מאמצים יותר ויותר טכנולוגיות חדשות, תוך שהם מתמודדים עם עלייה בנפח ובחומרת מתקפות סייבר״, כך אמר אודי מוקדי – מייסד, יו״ר ומנכ״ל סייברארק, במהלך הרצאה שהעניק במסגרת כנס סייברטק גלובל, שנערך בשבוע שעבר בדובאי.

מוקדי התייחס בדבריו להאצה בטרנספורמציה הדיגיטלית ובתמורות בתחום ה-DevOps והענן. ״שנת 2020 הייתה הפעם הראשונה בה ארגונים השקיעו יותר בתשתיות ענן מאשר במרכזי נתונים on-prem״, אמר, וציין כי כתוצאה ממגפת הקורונה, 90% מהעסקים האיצו את תכניותיהם לאמץ שירותי ענן.

ואולם, בד בבד, גם התוקפים אינם שוקטים על השמרים. ״מתקפות משמעותיות כמו זו על טוויטר, SolarWinds ומיקרוסופט מוכיחות כי התוקפים מתפתחים ומתחדשים כדי להשיג את יעדיהם״, אמר מוקדי, וציין את הפעולות בהן נוקטת סייברארק כדי להתגונן מפני תקיפות ופריצות, ולאבטח את המידע הקיים.

״אם הייתי יכול להשאיר אתכם עם מסר אחד, זה שעלינו להסתגל במהירות לנוף האיומים המשתנה של ימינו. עלינו לנקוט בהלך המחשבה של ׳פריצה משוערת׳. בעוד אנו חוקרים עידן חדש של עסקים גלובליים, עלינו גם לעבוד יחד על מנת לאבטח אותו״, סיכם מוקדי את דבריו.

צפו בהרצאה המלאה:

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם