תושב טבריה נעצר בחשד לזיוף תעודות מתחסן

יחידת הסייבר בלהב 433 עצרה הבוקר לחקירה באזהרה, חשוד תושב טבריה (21) בחשד למעורבות לכאורה בעבירות של זיוף מסמך וקבלת דבר במרמה

bigstock

במסגרת מאמצי משטרת ישראל לסייע למאמץ הלאומי למנוע את המשך התפשטות נגיף הקורונה, נעצר הבוקר חשוד, בחשד למעורבות לכאורה בזיוף ומכירה של תעודות מתחסן ותעודות תו ירוק. מדובר בתעודה המעידה כי המחזיק בה קיבל מנת חיסון שנייה מפני קורונה.

יחידת הסייבר בלהב 433 עצרה הבוקר לחקירה באזהרה, חשוד תושב טבריה (21) בחשד למעורבות לכאורה בעבירות של זיוף מסמך וקבלת דבר במרמה. ראשיתה של החקירה במידע שהתקבל במשטרת ישראל לפיו עלה חשד כי באפליקציית טלגרם נפתחה קבוצה בה עשרות אלפי חברים ובמוקד עניינה זיוף ומכירה של תעודות  מתחסן ותעודות תו ירוק.

החקירה מתנהלת ביחידת הסייבר בלהב 433 ובליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה. במהלך המעצר בוצע חיפוש בבית החשוד במהלכו נתפסו אמצעי אחסון דיגיטליים אשר על פי החשד שימשו לביצוע העבירות כאמור.

בהתאם לצורכי החקירה וככל שידרש, החשוד יובא בהמשך לדיון בבימ"ש. משטרת ישראל הפועלת בחזית המאבק בבלימת התפשטות נגיף הקורונה, תמשיך לחשוף עבירות העלולות לפגוע בבריאות הציבור.

אולי יעניין אותך גם

IRNA - The President-elect, Seyyed Ibrahim Raisi

נבחר נשיא איראני חדש

בחירתו של ראיסי והחלשותו של המחנה המתון, מעלה את הסבירות שאיראן בראשותו תמשיך במדיניותה מול ישראל ואולי אף תקצין את פעולותיה