קרן JVP מצרפת שותפים חדשים

שי שילר, שמרית קניג, יוליה קגן, אלכס דיקמן, שרה תומאס ודניאל כהן יצטרפו לפעילות הקרן

Photo: Dor Pazuelo

קרן JVP מרחיבה את פעילותה בארץ ובעולם בהשקעות בחברות בשלבים מוקדמים ובשלבי צמיחה ומוסיפה לשורותיה שותפים חדשים; שי שילר, שמרית קניג, יוליה קגן ואלכס דיקמן. בנוסף מודיעה הקרן על הצטרפות שני שותפים עצמאיים (Venture Partners): שרה תומאס, ודניאל כהן. 

"אנחנו גאים על הצטרפותו של שי שילר, מבכירי ההייטק הישראלי ל-JVP ונרגשים לקדם את השותפים החדשים שעבדו בשנים האחרונות בקרן ,שמרית קניג, יולה קגן ואלכס דיקמן, כמו גם את השותפים העצמאים החדשים שרה תומאס ודניאל כהן", אומר אראל מרגלית, יו"ר ומייסד JVP.

שי שילר, יזם, מבכירי תעשיית ההייטק הישראלית, מונה לשותף כללי בקרן ויתמקד בהשקעות בחברות בשלבים מאוחרים. בתחילת דרכו  נמנה על בכירי חברת Comverse, הוא שימש מנכ"ל במגוון חברות בהן:  Geo Interactive (Emblaze), Axismobile, WebintPro, וכשותף מנהל בקרן הון הסיכון Concord Ventures, מייסד שותף ב  Capital Nature ושותף בקרן השקעות פרטית. לאחרונה נמנה כחבר הנהלה בכיר ב- Vdoo מחברות הסייבר המובילות בעולם. 

שמרית קניג, סמנכ"לית בכירה לקשרי משקיעים בקרן, ניהלה בשנתיים האחרונות את האופרצייה ב JVP הופכת לשותפה ו- Chief Operating Officer (COO). שמרית מביאה איתה נסיון עשיר של מעל לעשור בניהול משפטי ומסחרי והתמחות בהובלת עסקאות מורכבות וניהול סיכונים. בעבר  שימשה כראש המחלקה המשפטית ומחלקת רגולצייה בקבוצת שסטוביץ, מהחברות המובילות בתחום היבוא, השיווק, והפצה של מותגים בינלאומיים. היא שימשה עו"ד בכירה בפירמת עו"ד פישר-בכר-חן ושות' (FBC).  

יוליה קגן, עד לאחרונה מנהלת השקעות בכירה (פרינסיפל) קודמה לשותפה בקרן. בשנים האחרונות התמקדה בהובלת איתור וליווי השקעות חדשות. היא חברת בורד בחברות הפורטוליו של הקרן Opora ו Scadafence ומלווה תהליכי השקעות בחברות נוספות בהן:  Nanit, ControlUp. יוליה שירתה 6 שנים בצה"ל כראש צוות פיתוח טכנולוגיות, ובעבר הייתה חלק מצוות ההקמה של החטיבה הטכנולוגית של לוקהיד מרטין בישראל. 

אלכס דיקמן, עד לאחרונה מנהל השקעות בכיר (פרינספל) במרכז הסייבר של JVP בניו יורק ,קודם לשותף בקרן.  אלכס מתמקד בפיתוח וצמיחה של חברות  בפריצה לשוק האמריקאי. הוא חבר בורד בחברות הפורטפוליו של הקרן: Leadspace, Akeyless, Anyclip, Coronet, Copilot  ותומך בהתפתחות עסקית של חברות נוספות במעבר לניו יורק. לאלכס ניסיון עשיר בעולם היזמות ותעשיית הטק, בין היתר  במערך הבינלאומי של אמזון בסיאטל. 

שרה תומאס, מהדמויות המובילות אשר סייעה לגיבוש קבוצות הנהלה בחברות טכנולוגיות מובילות בעולם בהן נמנות חברות כמו: סיילספורס, אורקל, IFS, Finastra,  ואחרות, מצטרפת ל JVP כשותפה עצמאית בלונדון וניו יורק. בשנים האחרונות, עבדה באופן צמוד עם JVP ועם חלק מהחברות המובילות של הקרן כולל סייברארק, קליק, ארניקס ואחרות. שרה עובדת עם משקיעים, מנכ"לים, וראשי תעשיית ההייטק העולמית, כחלק מתהליך בניית חברות גלובליות.

דניאל כהן,  מומחה בתחומי הפודטק, אגריטק ובריאות דיגיטאלית, מצטרף ל JVP  כשותף עצמאי. ב - 17 שנים האחרונות דניאל ליווה וייעץ למאות חברות בתחומים אלו, כולל השקעות בהיקפים של מאות מליוני דולרים. הוא מביא איתו נסיון עשיר ורקורד מוכח בניהול השקעות בעולם הבנקאות, הון סיכון בהם; פוסון פארמה, אומנס קפיטל ונוספים. דניאל חבר בורד בחברות פורטפוליו שונות של JVP. 

את JVP, מובילים המייסד והיו"ר אראל מרגלית; וקבוצת שותפים הכוללת את: יואב צרויה, פיונה דרמון, גדי פורת, שי שילר, רינת רמלר, שמרית קניג, יוליה קגן, אלכס דיקמן, שרה תומאס, מיכל דריימן ודניאל כהן.