ראדא מדווחת על הזמנות חדשות והנפקה מוצלחת

כמו גם: ראדא השלימה בהצלחה הנפקת מניות בהיקף של יותר מ-59 מיליון דולר

צילום: ראדא

ראדא תעשיות אלקטרוניות מדווחת כי קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של יותר מ-15 מיליון דולר בינואר-פברואר 2021, בהשוואה לכ-6 מיליון דולר בתקופה המקבילה בשנת 2020.

מהזמנות אלו, מעל ל-90% הן עבור המכ"מים הטאקטיים מבוססי התוכנה של ראדא להגנה מפני כלי טיס בלתי מאוישים, הגנה אווירית לטווח קצר (SHORAD), וטילים וארטילריה קצרת-טווח (C-RAM). מרבית ההזמנות הינן הזמנות המשך מלקוחות קיימים. ראדא צפויה לספק את ההזמנות במהלך 2021.

דב סלע, מנכ"ל ראדא מסר: "למרות שהרבעון הראשון בדרך כלל מתאפיין בשיעור הזמנות חדשות נמוך ביחס לרבעונים מאוחרים יותר, הפתיחה החזקה לשנת 2021, עם מומנטום הזמנות הגבוה ב-150% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד, מחזקים את הביטחון שלנו בכך ששנת 2021 תהיה שנה חזקה מבחינת צמיחה בהכנסות אשר צפויות להסתכם במעל ל-120 מיליון דולר."

בהתייחסותו להשלמת סבב הגיוס הנוכחי אמר סלע: "אני רוצה להודות לכלל המעורבים בהנפקת המניות המוצלחת שביצענו בשבוע שעבר. ראינו מצד המשקיעים עניין רב בהנפקה, עם ביקושי יתר משמעותיים. ההנפקה בוצעה עם דיסקאונט נמוך מהממוצע בהשוואה לשער המנייה האחרון, וללא דיסקאונט בהשוואה למחיר המנייה הממוצע ב-60 הימים שקדמו להנפקה.

״מעבר לחיזוק המשמעותי של המאזן שלנו, אנו מקבלים בברכה מספר גופים מוסדיים מובילים המתמקדים בהשקעות לטווח ארוך. אני רוצה להודות לכל בעלי המניות שלנו על האמון והתמיכה בנו ובאסטרטגיה שלנו. אנו נמשיך לעמול בכדי לנצל את ההזדמנויות המשמעותיות העומדות בפנינו, ואנו מאמינים כי אלו ישיאו ערך משמעותי לבעלי המניות שלנו."

אולי יעניין אותך גם