טורי מגייסת 10 מיליון דולר בסבב A

טורי תשתמש במימון שגייסה להרחבת צוותי ההנדסה ומדעי הנתונים שלה בישראל ואת הצוותים המסחריים בארה"ב

צילום: Torii

טורי (Torii), המציעה ניהול של פלטפורמות ארגוניות של תוכנה כשירות (SaaS), הודיעה על גיוס 10 מיליון דולר בסבב A שנועד לקדם את האוטומציה של ניהול התוכנה בארגונים. את הסבב הובילה קרן ההון סיכון Wing בלוויית המשקיעים הקיימים של החברה Entrée Capital, Global Founders Capital, Scopus Ventures ו-Uncork Capital. ג'ייק פלומנברג, שותף ב-Wing VC, יצטרף לדירקטוריון של טורי.

"הגענו לנקודה שבה בני אדם אינם יכולים עוד לנהל ביעילות את תוכנות הענן," אמר אורי הרמתי, מייסד שותף ומנכ"ל טורי. "ארגונים זקוקים לדרך חדשה לניהול השימוש ב-SaaS, ההוצאות עליה ואבטחתה באופן שיאפשר להמשיך להרחיב אותה ולשמור על עובדים מרוצים, אך מבלי לפגוע בגמישות ובצמיחה. חברות פורסות כיום בממוצע 20 ואף יותר יישומי SaaS חדשים מדי חודש. ניהול אפקטיבי של כל אלה ניתן לביצוע רק עם אוטומציה חכמה.

גילוי אוטומטי: Unified Software Graph של טורי עושה שימוש בלמידת מכונה כדי לנתח מיליוני אירועים ונקודות נתונים במערכות של ניהול זהויות, תכנון משאבים (ERP), פלטפורמות שיתוף פעולה, משאבי אנוש, מערכות לניהול הוצאות ותוספות של דפדפני אינטרנט.

מנוע המלצות: טורי מספקת תמונה אחת משולבת של כל היישומים שהתגלו בארגון ובכך יוצרת שקיפות של השימוש וההוצאה הכלל-ארגוניים על SaaS. טורי מציעה אינטגרציה הדוקה עם יותר מ-100 יישומי SaaS, אשר 25% מהם ניתנים לניהול מלא. זרמי עבודה אוטומטיים ללא קוד: ה-No-Code Orchestration Engine של טורי הוא מנוע קל לשימוש ללא קוד המאפשר ליצור ולפרוס תהליכי אוטומציה עבור כל אחד מיישומי ה-SaaS בארגון.

"טורי חוללה מהפך בתהליכי קליטה ועזיבה של עובדינו. הודות לטורי, משימה שבעבר דרשה עד חצי שעה לעובד, אינה גוזלת זמן כלל היום. היכולת של טורי לפשט תהליכיים עזרה לנו לשפר את אמצעי הבקרה הפנימיים ומילאה תפקיד חשוב בביקורת הציות המוצלחת לכללי 2SOC שנערכה אצלנו לאחרונה," אמר ז'ואו דובין, מנהל הטכנולוגיות ב-Rock Content. "היכולות של טורי מציגות בבירור את דפוסי השימוש שלנו ב-SaaS, והחוזים והעלויות הכרוכים בכך. חסכנו יותר ממיליון דולר הודות לכלים של טורי, שאפשרו לנו לבחון ולהצדיק את השימוש ביישומי SaaS."

ג'ייק פלומנברג, שותף ב-Wing Venture Capital, אמר, "תוכנות ענן הפכו בעשור האחרון מתופעה חריגה לנורמה ארגונית. החיבורים ויכולות איסוף הנתונים של Torii מאפשרים לארגונים לייעל באמצעות אוטומציה מבוססת בינה היבטי ניהול שלא היו ניתנים לניהול באתר פיזי."

טורי תשתמש במימון שגייסה להרחבת צוותי ההנדסה ומדעי הנתונים שלה בישראל ואת הצוותים המסחריים בארה"ב.

אולי יעניין אותך גם

צילום: דובר צה״ל

מדברים. אבל מתי יעשו? בכירי צה״ל ומשהב״ט במילות הלל על קרית המודיעין

שר הביטחון בני גנץ, וראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, דיברו הרבה על קרית המודיעין החדשה בעצרת השנתית של אגף המודיעין. עם זאת, בשטח, הפרויקט תקוע כבר שנים. לפחות חלק מהאחריות רובצת עליהם