המטרה - אנשי פיתוח: פאלו אלטו רוכשת את Bridgecrew הישראלית

על פי תנאי ההסכם, פאלו אלטו נטוורקס תרכוש את ברידגקרו תמורת כ- 156 מיליון דולר במזומן

bigstock

פאלו אלטו נטוורקס הודיעה כי התקשרה בהסכם לרכישת ברידג'קרו (Bridgecrew), חברת אבטחת ענן. הרכישה המוצעת תאפשר לPrisma® Cloud להפוך לפלטפורמת אבטחת הענן המספקת אבטחה לאורך מחזור החיים המלא של היישום.

ברידגקרו היא חלוצה באבטחת תשתיות כקוד (IaC), כאשר תצורת התשתית מקודדת במהלך הפיתוח. פלטפורמת האבטחה מציעה למפתחים ולצוותי DevOps דרך שיטתית לאכוף תקני אבטחה על תשתיות לאורך כל מחזור חיי הפיתוח. הרכישה המוצעת תאפשר ל- Prisma Cloud לספק למפתחים יכולות הערכת אבטחה ואכיפה לאורך כל תהליך DevOps.

סורק ה- IaC בקוד פתוח של Bridgecrew, צ'קוב, עבר את המיליון הורדות בשנת 2020 - השנה המלאה הראשונה לזמינותו. מייסדי ברידגקרו, עידן טנדלר, ברק שוסטר וגיא אייזנקוט וצוותיהם יצטרפו לפאלו אלטו נטוורקס. 

על פי תנאי ההסכם, פאלו אלטו נטוורקס תרכוש את ברידגקרו תמורת כ- 156 מיליון דולר במזומן. הרכישה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי. 

 

אולי יעניין אותך גם

The State Correctional Institution Laurel Highlands prison for the elderly and infirm, where a coronavirus disease (COVID-19) outbreak has infected more than half of the inmates in Somerset, Pennsylvania on December 5, 2020. REUTERS/Maranie R. Staab
 

הניו יורק טיימס: מערכת הכליאה בארה"ב הייתה גורם מכריע בהיקפי ההדבקה בקורונה

המחקר מצא כי היו יותר מ -1,400 מקרי הדבקות של אסירים חדשים ושבעה מקרי מוות בממוצע בכל מתקני הכליאה מדי יום. אלפי אסירים ואנשי צוות נדבקו. מאות מתו מסיבוכים של המחלה