המטרה - אנשי פיתוח: פאלו אלטו רוכשת את Bridgecrew הישראלית

על פי תנאי ההסכם, פאלו אלטו נטוורקס תרכוש את ברידגקרו תמורת כ- 156 מיליון דולר במזומן

bigstock

פאלו אלטו נטוורקס הודיעה כי התקשרה בהסכם לרכישת ברידג'קרו (Bridgecrew), חברת אבטחת ענן. הרכישה המוצעת תאפשר לPrisma® Cloud להפוך לפלטפורמת אבטחת הענן המספקת אבטחה לאורך מחזור החיים המלא של היישום.

ברידגקרו היא חלוצה באבטחת תשתיות כקוד (IaC), כאשר תצורת התשתית מקודדת במהלך הפיתוח. פלטפורמת האבטחה מציעה למפתחים ולצוותי DevOps דרך שיטתית לאכוף תקני אבטחה על תשתיות לאורך כל מחזור חיי הפיתוח. הרכישה המוצעת תאפשר ל- Prisma Cloud לספק למפתחים יכולות הערכת אבטחה ואכיפה לאורך כל תהליך DevOps.

סורק ה- IaC בקוד פתוח של Bridgecrew, צ'קוב, עבר את המיליון הורדות בשנת 2020 - השנה המלאה הראשונה לזמינותו. מייסדי ברידגקרו, עידן טנדלר, ברק שוסטר וגיא אייזנקוט וצוותיהם יצטרפו לפאלו אלטו נטוורקס. 

על פי תנאי ההסכם, פאלו אלטו נטוורקס תרכוש את ברידגקרו תמורת כ- 156 מיליון דולר במזומן. הרכישה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי. 

 

אולי יעניין אותך גם

קרדיט צילום: Handout via Reuters

מתקפת כופרה השביתה את צינור הדלק הגדול בארה״ב

עליית מדרגה נוספת: המערכת של קולוניאל פייפליין, שאחראית לכמעט מחצית מאספקת הדלק של החוף המזרחי, מושבתת כבר מיום שישי בניסיון למזער את נזקי המתקפה. הנשיא ביידן מעודכן, נרמז כי ייתכן ורוסיה מעורבת