ג'ף בזוס פורש מניהול חברת אמזון 

את בזוס יחליף אנדי ג'סי, האיש שיזם את AWS ומלווה את בזוס כמעט מתחילת דרכו באמזון

ג'ף בזוס, המייסד של חברת אמזון פורש מניהול החברה. יחליף אותו אנדי ג'סי, האיש שיזם את AWS ומלווה את בזוס כמעט מתחילת דרכו באמזון. כיום, AWS, שירותי הענן של אמזון, הם מנוע ההכנסות העיקרי של החברה. 

"המסע הזה התחיל לפני כ -27 שנה. אמזון הייתה רק רעיון, ולא היה לה שם", כתב בזוס במכתב לעובדים ביום שלישי. "השאלה שנשאלתי בתדירות הגבוהה ביותר באותה תקופה הייתה 'מהו האינטרנט?' ... כיום אנו מעסיקים 1.3 מיליון אנשים מוכשרים ומסורים, משרתים מאות מיליוני לקוחות ועסקים ומוכרים באופן נרחב כאחת החברות המצליחות בעולם. "

הרווח הנקי ברבעון הסתכם ב -7.2 מיליארד דולר - כמעט כפול מ -3.7 מיליארד דולר שחזו בוול סטריט ויותר מכפול מההכנסות של 3.3 מיליארד דולר שהחברה הרוויחה ברבעון המקביל אשתקד. 

 

אולי יעניין אותך גם

President Joe Biden arrives to lay a wreath and observes a moment of silence on Wednesday, April 14, 2021, at Arlington, National Cemetery in Arlington, Virginia. (Official White House Photo by Cameron Smith)

דעה | ומה עם ביידן העביר מסר מאיים לישראל? ״אל תפריעו לי בשיחות עם איראן״ 

הפגישה המקרית של ביידן עם ראש המוסד מעלה תהיות - לעומת הכותרות החיוביות בישראל, ייתכן כי ביידן ניצל את בואו של כהן לוושינגטון כנציג נתניהו על מנת להעביר מסר לירושלים - אל תתערבו במדיניות החוץ של ארה״ב