סעודיה עורכת תרגיל משולב לכוחות היבשה, האוויר והים

התרגיל, ״חניתות הניצחון״, נערך במרכז הלוחמה האווירית החדש שנחנך בשנה שעברה בדהראן, ומטרתו היא לסייע בהגברת יכולות הכוחות המזוינים הסעודים על ידי העלאת רמת התיאום, ההיערכות והעבודה המשותפת

צילום: Saudi Press Agency

סעודיה עורכת בימים אלה את התרגיל הראשון המשותף לכוחות היבשה, האוויר והים, במרכז הלוחמה האווירית החדש שהוקם בבסיס ״המלך עבדולעזיז״ בדהראן. התרגיל, הקרוי ״חניתות הניצחון״, החל ביום ראשון וצפוי להסתיים ב-11 בפברואר.

ח׳אליד אל-חרבי, ראש מרכז הלוחמה האווירי, שנחנך בשנה שעברה, אמר לעיתון ״א-שרק אל-אווסט״ כי חיל האוויר ״לא חסך במאמצים״ בבניית המרכז, שבו נמצאים כל סוגי מטוסי הקרב של הממלכה, והמציע אימוני לוחמה אלקטרונית מתקדמים.  

עוד אמר אל-חרבי, כי מטרת התרגיל היא ״לסייע בהגברת יכולות הכוחות המזוינים על ידי העלאת רמת התיאום, ההיערכות ללחימה והעבודה המשותפת״, והוא צפוי להתקיים מעתה על בסיס שנתי, בהשתתפות כוחות בינלאומיים.

אולי יעניין אותך גם

אילוסטרציה. צילום: משטרת ישראל

פרשת הפדופיליה ברשת נגד בנו ריינהורן הסתיימה ב14 שנות מאסר בפועל

ריינהורן הודה בכתב-אישום מתוקן שכלל 30 אישומים, מתוכם 8 אישומים של אינוס וירטואלי או מעשה סדום וירטואלי בנסיבות אינוס, והשאר – עבירות של מעשים מגונים מקוונים, יצירת פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, החזקת חומרי תועבה, וכן גניבת זהות