חברת ארמו נחשפת עם גיוס בגובה 4.5 מיליון דולר

ארמו פיתחה טכנולוגיה עבור צוותי DevOps ואבטחת מידע המאפשרת שליטה והגנה על אפליקציות ענן הפועלות בסביבת קוברנטיס

צילום: ליאור תמים

חברת ארמו (ARMO), המפתחת פלטפורמה חדשנית המאפשרת אבטחה של אפליקציות ויישומים בסביבות Cloud-Native, וזאת באמצעות שילוב של הגנה על הזיכרון ביחד עם יכולות ניטור ונראות, ניהול, ובקרה מובנים, הכריזה היום על השלמת גיוס סיד בסך 4.5 מיליון דולר בהובלת  קרן פיטנגו פירסט. הכסף שגויס ישמש להרחבת מאמצי החדירה לשוק וההפצה המסחרית של הטכנולוגיה שלה.

"עם המורכבות הגוברת והדינמיות העצומה של יצירת ופריסת אפליקציות מודרניות בסביבות ענן, העשויות להשתנות אפילו מאות פעמים ביום, גובר הקושי באיתור ותיקון פרצות אבטחה, כגון נקודות תורפה בתוכנה והרשאות יתר. קושי זה מדגיש את חשיבות הטמעתן של יכולות בקרה ואבטחת מידע בתהליך ההרצה של אותן אפליקציות", אמר שאולי רוזן, מנכ"ל ומייסד שותף בארמו.

"טכנולוגיות אבטחת מידע קיימות, כגון Sidecar ו- RASP, אינן מספקות את ההגנה הנדרשת ומיייצרות בעיות ועיכובים בכל הקשור לניהול ופריסה. אני גאה להכריז על השקתה הרשמית של ארמו, עם הפתרון הראשון בשוק שמשלב יכולות אבטחה, נראות, בקרה ותאימות עבור סביבות Cloud-Native".

ARMO Workload Fabric™ מייצרת שכבת הגנה ומאפשרת יכולות של ויזואליזציה, שליטה על זרימת מידע פרטי בתוך האפליקציה ועמידה ברגולציות. בנוסף, הפלטפורמה מתחברת באופן פשוט ואינטגרטיבי לתהליכי הCI/CD הקיימים.

"היערכותה של ארמו להשקה הייתה מרגשת, ועכשיו אנחנו מצפים לראות אותה צומחת", אמר רני נחמיאס, מנכ"ל אינטל איגנייט. "החברה מציעה גישה מרעננת לאבטחת ובקרת אפליקציות ויישומים בזמן ריצה, ההופכת לחיונית יותר מתמיד, כאשר חברות אנטרפרייז נדרשות לעמוד בקצב המסחרר של הטרנספורמציה הדיגיטלית בסביבות מורכבות."

"חוסר ההתאמה הגובר בין האימוץ המהיר של סביבות Cloud-Native ו- Kubernetes על ידי ארגונים גדולים, לעומת חוסר היעילות ועלויות גבוהות של פתרונות ה"דור הראשון"  כגון sidecars, סריקת קונטיינרים וכדו', יצרה צורך והזדמנות עבור דור חדש של פתרונות", אמר יאיר קסוטו, שותף בפיטנגו פירסט, אשר הצטרף לדירקטוריון של ארמו. "בחרנו להצטרף לחברה ולהשקיע בה בזכות הגישה החדשנית של ארמו והאופן הפשוט שבו היא מאפשרת את הבקרה הרציפה, הנראות העמוקה והאבטחה ההדוקה הנדרשות".

חברת ארמו הוקמה על ידי שאולי רוזן, לאוניד סנדלר ובנימין הירשברג. 

אולי יעניין אותך גם

צילום: תעשייה אווירית

ברק 8 – ההיסטוריה הלא כתובה

מדוע המספר 8? איזה ׳חתול שחור׳ עבר בין תעשייה אווירית לרפאל? ומהו החשש של חיל הים מפני חיילות האוויר של מצרים וסוריה? כל הפרטים במאמר מיוחד של ד״ר אייל פינקו