ממשל טראמפ: בכירים נוספים מתפטרים בעקבות המהומות

צמרת יועצי הנשיא היוצא בנושאי הגנה וביטחון הולכת ומצטמצמת, עם התפטרותו  של היועץ הבכיר לענייני המזה״ת, רוב גרינווי. הוא מצטרף לסגן היועץ לביטחון לאומי, ראש מנהל אפריקה ועוד שכבר עזבו את תפקידם

ההסתערות על הקפיטול, בשבוע שעבר. צילום: Yuri Gripas/ABACAPRESS.COM via REUTERS

צמרת יועצי טראמפ לענייני ביטחון והגנה הולכת ומצטמצמת: רוב גרינווי, יועץ בכיר לנשיא לענייני המזרח התיכון, עומד להגיש השבוע את התפטרותו בעקבות המהומות בגבעת הקפיטול בשבוע שעבר.

מקורות בממשל מסרו לאתר Defense News כי בצעד זה, מצטרף גרינווי לעוד כמה מאנשי מועצת הביטחון הלאומי שעזבו. "אינני משוכנע שמחויבותו של טראמפ להעברה  מסודרת של השלטון אינה מיועדת למנוע התפטרויות נוספות. אני לא חושב שמישהו שם עוד מאזין למה שקורה", אמר גרינווי.  

מאז יום רביעי שעבר התפטרו לפחות ששה  בכירים בממשל טראמפ שעסקו בנושאי הגנה וביטחון: ראש מנהל אפריקה, אריק וולש; ראש הסוכנות המטפלת בנשק להשמדה המונית, אנתוני רוג'יירו; יועץ בכיר לאירופה ורוסיה, ריאן טאלי; ומנהל בכיר בסוכנות הביטחון, מארק וונדורף. הראשון להתפטר היה סגן היועץ לביטחון לאומי, מאט פוטינג'ר.

הבית הלבן סירב להגיב לידיעות.

אולי יעניין אותך גם

קרדיט: דוברות משרד התקשורת

דעה | שר התקשורת החדש-ישן עדיין תלוי בבזק - ועושה הכל לשמר אותה כמונופול תקשורת 

מתווה הסיבים שקידם הנדל אמנם האיץ את פריסת הסיבים - אך בעיקר מצד בזק. זו צפויה להשיג מחדש מונופול בעולם התשתיות עם 90 אחוזי פריסה. שרי תקשורת מתחלפים, תשתיות משתדרגות, אבל עולם כמנהגו נוהג. מתווה עם כרוניקה של סוף ידוע מראש