חברה בת של אלביט באנגליה זכתה בחוזה בסך 166 מיליון דולר

כפי שדווח לראשונה בישראל דיפנס, אלביט זכתה להיות בקונסטורציום בינלאומי שיספק הכשרות לחיל הים הבריטי

צילום: אלביט

אלביט מערכות הודיעה כי חברה בת שלה באנגליה Systems UK Ltd. Elbit ("אלביט מערכות אנגליה"), זכתה בחוזה בהיקף של כ-166 מיליון דולר (כ-123 מיליון ליש"ט) ממשרד ההגנה הבריטי, במסגרת התוכנית העתידית לאימון ימי של חיל הים המלכותי של בריטניה ("התוכנית"), כחלק מקונסורציוםFisher המובל על ידי חברת Capita plc. ("הקונסורציום"). החוזה יבוצע במהלך תקופה של 12 שנים.

במסגרת התוכנית תבוצע טרנספורמציה ומודרניזציה של האימון היבשתי של חיל הים המלכותי לרבות הקמת בית הספר העתידי לצוללות. כספק ואינטגרטור של פתרונות האימון בקונסורציום, אלביט מערכות אנגליה תפתח ותספק מאמן חדש למפעילי מערכות ניהול קרב בבית הספר העתידי לצוללות, ותחדש ותנהל את מערכות האימון הסינטטיות הקיימות בחיל הים המלכותי. אלביט מערכות אנגליה תספק טכנולוגיות אימון חדשות שתשפרנה את יכולת האימון המבצעית הביטחונית הימית, ותאפשרנה זמינות ויעילות של היכולות הקיימות.

מרטין פוסייט, מנכ"ל אלביט מערכות אנגליה, אמר: "התוכנית תהווה פריצת דרך בחתירה לטרנספורמציה של חיל הים המלכותי עם הכנסת יכולות אימון משופרות הנמצאות בקדמת המאמץ למיצוי הפוטנציאל של כוח האדם והצבתו בחזית במהירות רבה יותר. אנו גאים להיות חלק מהצוות שיספק יכולות אימון מהדור הבא לחיל הים המלכותי, בהמשך להצלחה של החברה באספקת יכולות אימון מתקדמות לצבא הבריטי ולחיל האוויר המלכותי של בריטניה".