חברת F5 רוכשת את Volterra

חברת Volterra מאפשרת פלטפורמה פתוחה חדשה של Edge 2.0 שמחזקת את מיצובה של F5 באבטחת יישומים לארגוני אנטרפרייז

פרנסואה לוקו-דונו, נשיא ומנכ"ל F5. צילום: F5

חברת F5 תרכוש את כל המניות המונפקות והנמצאות בבעלות פרטית של Volterra תמורת כ-440 מיליון דולר במזומן וכ-60 מיליון דולר בתמורה עתידית למייסדים והעובדים. עם הוספת הפלטפורמה הטכנולוגית של Volterra, F5 יוצרת פלטפורמת edge שנבנתה עבור ארגוני אנטרפרייז וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

בכל הקשור לעסקה, F5 העלתה את תחזיות Horizon 2 (שנת הכספים 2021 ו-2022) ואת תחזית ההכנסות לטווח הארוך, וחזרה על היעדים התפעוליים של Horizon 2, כולל התחייבותה להשגת רווח דו ספרתי non-GAAP לצמיחה למניה. החברה גם חזרה על התחייבותה להשקיע חזרה מיליארד דולר בשנתיים הקרובות, כולל ייזום של רכישה חוזרת ומואצת של 500 מיליון דולר במניות בשנת הכספים 2021.

בנוסף, פרסמה F5 תצוגה מקדימה של תוצאותיה הכספיות ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021. היא צופה הכנסות GAAP ו-non-GAAP בטווח של 623-626 מיליון דולר, המונעות בחלקן על ידי גידול בהכנסות מתוכנה של כ-68% GAAP ו-70% non-GAAP.

"פתרונות ה-edge הנוכחיים פשוט אינם מספיקים עבור לקוחות האנטרפרייז של ימינו. זה הזמן לפרוץ ממערכות סגורות שרק מנציחות את הכאב שכרוך בבנייה, הפעלה ואבטחת יישומים", אמר פרנסואה לוקו-דונו, נשיא ומנכ"ל F5. "עם Volterra אנו מקדמים את חזון האפליקציות האדפטיביות עם פלטפורמת Edge 2.0, המסייעת ללקוחותנו להתמודד עם המציאות הרב-עננית המורכבת.

"הפלטפורמה שלנו תיצור פתרון SaaS הפותר את נקודות הכאב הגדולות ביותר של לקוחותינו. ההצלחה בטרנספורמצית התוכנה של F5 הביאה אותנו ליכולת לממש את הפוטנציאל של Edge 2.0 ולהגדיר מחדש את המיצוב התחרותי שלנו".

חברת Volterra מאפשרת פלטפורמה פתוחה חדשה של Edge 2.0 שמחזקת את מיצובה של F5 באבטחת יישומים לארגוני אנטרפרייז ומספקת מענה לאתגרים הטמונים בפתרונות edge מהדור הראשון.

"אני נרגש לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם פרנסואה וצוות F5 כדי להיות החלוצים באבולוציה של ה-edge ולספק יישומים אדפטיביים ודינמיים יותר לכל לקוחותינו", אמר אנקור סינגלה, מייסד ומנכ"ל Volterra. "עם הפלטפורמה שלנו, אנו נחזק את הובלת השוק של F5 באבטחת יישומים ל-edge, ובכך נרחיב את טווח ההגעה המשולב שלנו לפלח השוק הצומח ביותר של F5 בסך 28 מיליארד דולר ב-2023". 

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין אמר: ״רכישת חברת Volterra היא אסטרטגית, חדשנית ומרתקת. היא מאפשרת ללקוחותנו לפתור את האתגרים המורכבים ביותר שלהם בסביבות רב ענניות. לראשונה, לארגוני אנטרפרייז וספקי שירותים יוכלו להנות מפלטפורמת Edge 2.0 הכוללת אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, הנעה על ידי יישומים וקנה מידה בלתי מוגבל. נמשיך לבנות ולפתח את הפורטפוליו האפליקטיבי שלנו עם שירותי מתקדמים  SaaSולהרחיב את ההצע שלנו לשוק".

אולי יעניין אותך גם