רפאל קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 200 מיליון דולר

רפאל קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 200 מיליון דולר עבור טילי נ"ט מסוג "ספייק" (גיל) ומערכת "ברד פלדה" (ספייס 2000)

רפאל קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 200 מיליון דולר

קרדיט: רפאל

חברת רפאל מדווחת היום (ד') כי קיבלה הזמנות בהיקף של כ-200 מיליון דולר עבור חבילת מערכות חימוש אוויר-קרקע מסוג "ברד פלדה" וטילי נ"ט מסוג "ספייק" (גיל) למדינה בדרום אסיה. 

מערכות ה"ברד" (SPICE) של רפאל הן מערכות חימוש אוויריות, בעלות בינה מלאכותית אוטונומית, ראשונות מסוגן בעולם, המבוססות על יכולות השוואת תמונה מתקדמת לאיתור מדויק ונטרול של מטרות, ללא תלות ב- GPS. הן מגיעות לטווח של כ-100 ק"מ ברמת דיוק של מטרים ספורים, ונחלקות לשלושה סוגים – "ברד קל", "ברד קטן" ו"ברד פלדה".  הברדים נמצאים בשימוש מבצעי בחיל האוויר הישראלי.

משפחת טילי ה"ספייק" של רפאל,  הינם טילים אלקטרו-אופטיים חדשניים ומדויקים,  בעלי טכנולוגיה פורצת-דרך. ניתנים לנשיאה ושיגור ממגוון רחב של פלטפורמות באוויר בים וביבשה.  טילי הספייק של רפאל נמצאים בשימוש נרחב ב-35 מדינות שונות, 19 מתוכן מדינות האיחוד האירופי ומדינות ברית נאט”ו . עד כה, למעלה מ-34,000 טילים ממשפחת ה- ספייק כבר סופקו למדינות שונות  ברחבי העולם, ולמעלה מ-6,000 טילים נורו, הן כחלק מאימונים והן בשימוש מבצעי בקרבות אמת. 

אולי יעניין אותך גם

אילוסטרציה. BIGSTOCK/Copyright: Skorzewiak

הכלבים נובחים והשיירה עוברת: ישראל מככבת בכנס המוביל בעולם הסייבר ההתקפי

חרף כל הגזירות שנחתו בתקופה האחרונה על קבוצת NSO, החברה לא רק תשתתף בכנס ISS World שייערך בשבוע הבא בצ׳כיה – אלא תהיה הספונסרית הראשית שלו. גם קנדירו וחברות נוספות ייקחו חלק במה שידוע כ״נשף מאזיני הסתר״