הצבא הספרדי אישר את העסקה עם נטליין

במסגרת חוזה של 65 מיליון יורו שהוענק לחברה באוגוסט 2019, יותקנו המערכות על 12 סוגים של רכבים צבאיים ספרדיים
 

קרדיט: נטליין

חברת נטליין טכנולוגיות תקשורת (Netline), מפתחת ויצרנית ישראלית של מערכות לוחמה אלקטרוניות מתקדמות עבור צבאות וסוכנויות לביטחון פנים, הודיעה השבוע (שני) כי הצבא הספרדי אישר אישר אספקת 51 מערכות שיבוש מטעני צד  C-Guard RJ  להתקנה על 12 סוגים של רכבים צבאיים ספרדיים.

הפרויקט הוא חלק מחוזה מסגרת של 65 מיליון יורו שהוענק לחברה באוגוסט 2019, במסגרתו נטליין אמורה לספק מערכות שיבוש רכב C-Guard RJ לזרועות השונות של הצבא הספרדי. המסירה הגיעה לאחר סיום מוצלח של תהליך הבדיקה וההערכה.

על פי החברה, מערכת ה C-Guard RJ- שתוכננה להיות מותקנת על רכבים, היא מערכת שיבוש מטעני צד נשלטת-רדיו. המערכת מספקת כיסוי להתמודדות עם מגוון נרחב של איומים, סורקת כל הזמן את הספקטרום ומגיבה לכל שידור שזוהה על ידי מיקוד אות השיבוש בכדי לנטרל את האיום. המערכת מאפשרת לכוחות הצבא הפעלה קלה ויעילה והחלפה פשוטה של ​​מודולים חדשים כמעט ללא כל זמן השבתה.

 

אולי יעניין אותך גם

BIGSTOCK/Copyright: Mikonos

סקר חדש: הגידול במתקפות סייבר הביא לשיפור ביכולות האבטחה בישראל

על פי נתונים של חברת סופוס, רוב צוותי ה-IT בישראל שהתמודדו במהלך  2020 עם גידול בהתקפות סייבר חיזקו את כישורי אבטחת המידע שלהם. מדען המחקר הראשי: העתיד צפוי להיות חסר תקדים באותה מידה כמו העבר