פתרון נגד הלבנת הון של ThetaRay מותקן ב- Cecabank הספרדי

על ידי חילוץ נתוני SWIFT ו- KYC מייצר הפתרון של ThetaRay תמונה אמינה של כל שלבי העסקה מתחילתה ועד להשלמתה

מארק גזית. צילום: ThetaRay

ThetaRay מודיעה כי הבנק הסיטונאי הספרדי Cecabank בחר בפתרון ההגנה שלה נגד הלבנת הון (AML). הפתרון מבוסס טכנולוגיית AI , יאפשר ל- Cecabank לנתח תעבורת SWIFT, מדדי סיכון ונתוני לקוח כדי לאתר חריגות המצביעות על ניסיונות הלבנת הון או מימון טרור בעסקאות בנקאיות מקושרות (Correspondent Banking).

"כבר השתמשנו במערכות מבוססות כללים מסורתיות אך רצינו להגדיל את יכולתנו לפקח על עסקאות חוצות גבולות", אמר אלפרדו אורורו, Head of Compliance ב- Cecabank. "כשעמית לתעשייה המליץ ​​על פתרון ה- AML לבנקאות מקשרת של ThetaRay, החלטנו לבחון את הפתרון. אנו מתרשמים מאוד מהטכנולוגיה של ThetaRay ונרגשים לחלוק את יכולותיה עם לקוחות הבנק שלנו ואם נדרש זאת, עם הרגולטורים שלנו. "

הפתרון של ThetaRay, מבוסס AI , מזהה ניסיונות לפעילות פלילית בעסקאות מורכבות גלובאליות. על ידי חילוץ נתוני SWIFT ו- KYC מייצר הפתרון של ThetaRay תמונה אמינה של כל שלבי העסקה מתחילתה ועד להשלמתה. Cecabank מספק שירות קישור חשוב, המחבר בין מוסדות פיננסים ואחרים למערכת הבנקאות הבינלאומית ומאפשר תשלומים גלובאלים אמינים. על ידי שימוש בפתרון של ThetaRay, הבנק מבטיח את אמינות ושלמות נתיב הכסף לאורך כל התהליך הבנקאי, מבטיח נראות מלאה ללקוחותיו ויכולת לאתר סיכוני פעילות ופשיעה חריגים.

"בחירה זו של CecaBank מעידה כי הפתרון נגד הלבנת הון עבור בנקאות מקשרת של ThetaRay אינו מיועד רק למוסדות פיננסיים גדולים וגלובליים", אמר מנכ"ל ThetaRay, מארק גזית. "הוא  מתאים גם לבנקים בינוניים שמטרתם לשפר את הבקרה שלהם נגד הלבנת הון. Cecabank ממלא תפקיד מכריע בשוק הספרדי, ואנחנו שמחים מאוד שהם בחרו ב- ThetaRay כדי לסייע באבטחת העסקאות חוצות הגבולות שלהם."
        

 
 

אולי יעניין אותך גם

ראש ממשלת איטליה, מריו דראגי. צילום: REUTERS/Remo Casilli/File Photo

איטליה מקימה סוכנות סייבר לאומית

״רמת המעורבות הרוסית ברשת הפכה למדאיגה ביותר״ אמר ראש הממשלה, מריו דראגי. שר החדשנות הזהיר כי 95% משרתי המנהל הציבורי אינם מאובטחים דיים