עתיד האבטחה של שוק הIOT טמון בחומרה מאובטחת

חברת winbond מפתחת רכיבי חומרה מאובטחים לשוק הIOT. במסגרת כנס סייברטק טוקיו, מסבירים בחברה את חשיבות החומרה לאקוסיסטם 

עתיד האבטחה של שוק הIOT טמון בחומרה מאובטחת

מתוך מצגת החברה בכנס

חברת winbond, יצרנית אלקטרוניקה מטאיוון, הציגה בכנס סייברטק טוקיו את תפיסת ההגנה על התקני IOT, המבוססת על חומרה. בהפשטה, לתפיסה זו ישנן שלוש רגליים - SOC ופלאש מאובטחים, וסרטיפיקציה של האבטחה על ידי גורם מקובל ורשמי. כחלק מתפיסה זו, מציגה החברה את משפחת פתרונות הTrustME®. 

Tung-Yi Chan, סמנכ"ל בחברה, אומר כי הפתרון "מחזק את החוסן של המערכת על ידי אבטחת קוד ואחסון נתונים לצורך עדכון אתחול וקושחה מהימנים באמצעות פלאש מאובטח חיצוני." החברה מייצרת, במסגרת משפחת TrustME, שלושה סוגי התקני זיכרון מאובטחים ברמות שונות (תוכנה וחומרה). המטרה היא שהחומרה תשמש לצורך בניית אמון לכלל מרכיבי התוכנה מעליה. 

פתרונות כמו של  winbond מיועדים לספק אבטחת מידע גבוהה להתקני IOT. אלו התקנים פגיעים מטבעם - הם מבוזרים, מנוהלים על ידי חומרה ומחוברים לרשת. אבטחה ברמת החומרה יכולה להכניס לשוק הIOT את האמון הנדרש לקיום מערך אבטחת מידע ראוי. 

אולי יעניין אותך גם

צילום: רונן טופלברג

שר המשפטים נגד הפשע המאורגן בישראל

שר המשפטים, גדעון סער:  ״אין משימה דחופה וחשובה יותר עם מההתמודדות עם ארגוני הפשיעה בחברה הערבית ואין דבר מסוכן יותר לישראל אם ניכשל במשימה הזו". את הדברים אמר הבוקר בכנס ה-20 של המכון למדיניות נגד טרור באוניברסיטת רייכמן