תא"ל (במיל') רחל טבת-ויזל מונתה לנציבת קבילות חיילים

טבת-ויזל, שכיהנה כיועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר, מכהנת כיום כמנכ"לית הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

תא"ל (במיל') רחל טבת-ויזל מונתה לנציבת קבילות חיילים

צילום: תקשורת שר הביטחון

שר הביטחון בני גנץ, אישר היום (ו') את המלצת ועדת האיתור בראשות מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (במיל') אמיר אשל, למנות את תא"ל (במיל') רחל טבת-ויזל לנציבת קבילות חיילים. זאת לאחר שנתיים בהן התפקיד אוייש על ידי מבקר מערכת הביטחון, תא"ל (במיל') איתן דהן, כממלא מקום.

טבת-ויזל, שכיהנה כיועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר, מכהנת כיום כמנכ"לית הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. עוד שימשה בתפקידים משמעותיים בפרקליטות הצבאית, וכשופטת ונשיאה בבתי הדין הצבאיים. היא תהיה האישה הראשונה בתפקיד זה.

גנץ שוחח עם טבת-ויזל, וציין בפניה כי לצד האתגרים המבצעיים, האתגר הגדול העומד בפני צה"ל הוא האתגר האנושי. היכולת לשמור על המשרתות והמשרתים, ולשמור על כל האוכלוסיות בצה"ל, היא אבן יסוד ביכולתו של צה"ל למלא את משימותיו.  גנץ הוסיף, כי "אין לו ספק שהיא תוביל את מערך נציבות קבילות החיילים באופן שיסייע לצה"ל ולחיילים, ביושרה, בהגינות ובנחישות".

שר הביטחון הודה לתא"ל (במיל') איתן דהן, אשר מילא את התפקיד נוסף על תפקידו כמבקר מערכת הביטחון במסירות ובאופן ראוי.

אולי יעניין אותך גם

bigstock

היועמ״ש לממשלה מתנגד להסכם הפשרה של הוט עם התובעים מיישובים ערביים

הוט לא פרסה תשתית ליישובים ערביים ומתמודדת עם תביעה ייצוגית מצד קבוצת לקוחות מאותם יישובים. ההסדר, על פי היועמ״ש, מנוגד להחלטת השר ואינו מציע פתרון לכאלו שלא ניתן לספק להם שירות על בסיס מודם סלולארי ובאיכות שקבע שר התקשורת