פורטינט רכשה את חברת Panopta

פתרונות Panopta מבוססי SaaS מיועדים לניטור וניתוח הרשת ומבטיחים ביצועי רשת גבוהים

צילום: פורטינט

פורטינט הכריזה על רכישת חברת Panopta, המבוססת על פלטפורמת ה-SaaS החדשנית, אשר מספקת נראות מלאה וניהול אוטומטי של הרשת הארגונית, ובכלל זה שרתים, התקני רשת, קונטיינרים, יישומים, מאגרי נתונים, התקנים ווירטואליים ותשתית ענן. פרטי העסקה לא נמסרו.

הפתרון מבוסס הענן של Panopta מספק תמונה מלאה של כל שירות, התקן רשת ויישום בכל תצורה, בין אם מדובר בקונטיינרים, ענן, אתר מקומי או תצורה היברידית. מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט בשילוב עם פלטפורמת הרשת בעלת יכולת הגדילה של Panopta לניטור וניתוח דיאגנוסטי של הרשת, מאפשרים לפורטינט להציע את פתרון ניהול פעולות האבטחה והרשת המקיף ביותר עבור ארגונים וספקי שירות. 

הפתרון המשולב צפוי לשפר את הניטור בזמן אמת ואת הזמינות של התשתית אשר מפעילה את שירותי האבטחה של פורטינט, כולל שירותים מבוססי ענן, כמו שירותי SASE, דוא"ל, ניתוח אבטחה והתקני אבטחה רשתיים באמצעות הניטור והניתוח הקבועים המסופקים על ידי הפלטפורמה של Panopta.

השילוב בין הפתרון של Panopta, התקני ה-FortiGate של הדור הבא ופתרון ה-Secure SD-WAN של פורטינט ישפר אף יותר את הקישוריות וביצועי ה-SD-WAN. כמו כן, שילוב של ניהול האירועים האוטומטי של Panopta ופלטפורמת ה-SOAR של פורטינט יספק נראות בפלטפורמה אחת עבור צוותי ה-IT במטרה לנתח ולפתור אירועים הקשורים לרשת בזמן אמת ובאופן יזום.

הפלטפורמה של Panopta בנויה כדי להתאים לשותפים ומרחיבה את יכולות ספקי שירותי האבטחה המנוהלים (MSSPs) ושותפים נוספים על ידי הוספת ערך מוסף ללקוחות הקצה שלהם. בקרת הגישה המתקדמת של הפתרון מספקת שכבת שליטה בין הלקוחות לבין צוותי מרכז פעולות הרשת (NOC) וצוותי מרכז פעולות האבטחה (SOC). 

קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל פורטינט, אמר כי, "בהינתן טבען המורכב והמבוזר של סביבות IT רבות, ארגונים זקוקים לרשת מאובטחת בעלת ביצועים גבוהים כדי לנהל בהצלחה את העסקים הדיגיטליים שלהם. באמצעות גישה של אבטחת רשת, ארגונים יכולים לקבל את הקישוריות והביצועים המיטביים כדי להגן על העסקים ההיפר-מקושרים של ימינו."

אולי יעניין אותך גם

רא״ל (מיל׳) גדי איזנקוט. צילום מסך מתוך הכנס, אתר המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS)

איזנקוט: משבר סביבתי עלול להוביל למלחמה, לישראל אין אסטרטגיה לטיפול בנושא

הרמטכ״ל לשעבר אמר את הדברים בכנס שקיים המכון למחקרי ביטחון לאומי בנושא ״סביבה, אקלים וביטחון לאומי״, שדן בסוגיות אלה כחוצות גבולות ובצורך להתמודדות משותפת של ישראל ושכנותיה – חרף העוינות ההדדית