אלביט תספק מרכז לאימון משימתי למסוקים למדינה באירופה

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של 96 מיליון דולר לספק מרכז לאימון משימתי למסוקים למדינה באירופה
 

צילום: אלביט

 אלביט מערכות הודיעה היום (א) כי זכתה בחוזה בהיקף מוערך של כ-96 מיליון דולר לספק למדינה באירופה מרכז לאימון משימתי למסוקים וכן שירותי תמיכה, לאימון טייסי וצוותי האוויר של מערכי המסוקים של חילות האוויר, היבשה והים של המדינה. החוזה יבוצע על פני תקופה של 9 שנים, עם אופציה להארכת התקופה לאספקת שירותי התחזוקה ב-10 שנים נוספות. 
 
המרכז לאימון משימתי למסוקים הנו מרכז אימון מסוקים מקושר ומוכוון משימה הכולל מספר פלטפורמות, אשר יספק אימון רב-שלבי לטייסים וצוותי אוויר של מערכי המסוקים של כוחות הביטחון של הלקוח. מרכז האימון החדש יאפשר אימון טקטי מדמה מציאות תוך שימוש בכלל המערכות שעל המסוקים במגוון רחב של תרחישי משימה. המרכז לאימון משימתי למסוקים מבוסס על הטכנולוגיות הייחודיות והניסיון המבצעי המצטבר של החברה ממרכזי האימון המשימתיים הטקטיים למטוסי הקרב. 
 
יורם שמואלי, מנכ"ל חטיבת כלי טיס באלביט מערכות, אמר: "חוזה זה מבליט את צורך הגובר של כוחות ביטחון למנף טכנולוגיות מוכחות לשם שיפור המוכנות תוך הפחתת עלויות". 
 

אולי יעניין אותך גם

אחרי 37 שנים: בסיס חטיבת החילוץ וההדרכה של פיקוד העורף (בה"ד 16) עובר מצריפין למשכנו החדש ברמלה 

קרדיט: אגף דוברות והסברה, משרד הביטחון
 

אחרי 37 שנים: בסיס חטיבת החילוץ וההדרכה של פיקוד העורף עובר לרמלה 

הבסיס החדש משתרע על שטח של 120 דונם, מתוכם 15,300 מ"ר בנוי, וכולל: משרדים, מבני מגורים, כיתות לימוד והדרכה, מרכז לוגיסטי, מטווח מקורה, נשקייה, מסלול מכשולים, מגרש כדורסל וטריבונה