הרשות להגנת הפרטיות מחפשת מנכ"ל 

על רקע מגיפת הקורונה ותחושה ציבורית כי הפרטיות אינה נר לרגלי ממשלת ישראל - המנהל\ת שיכנסו צפויים להתמודדות שאינה פשוטה עם משרדי ממשלה סביב שמירה על פרטיות

bigstock

פרסום של משרד המשפטים, דרך נציבות המדינה, חושף כי הרשות להגנת הפרטיות מחפשת מנכ"ל. אפשר להגיש קורות חיים עד ה26.11.2020. 

מה דורש התפקיד? ובכן, בין היתר, "ניהול ואחריות על כלל פעילותה של הרשות ומחלקותיה, ובין היתר, בנושאי הרישום, הפיקוח, האכיפה המינהלית והפלילית אשר בסמכות הרשמים הנ"ל וכן ריכוז מכלול הפעילויות לרבות מימוש מכלול כלי ההסדרה והאכיפה העומדים לרשות. גיבוש, עיצוב וקידום מדיניות הרשות והליכי רגולציה, קביעת נהלים וסדרי עבודה, פרסום הנחיות, המלצות, מסמכי מדיניות וחומרי הסברה."

כמו גם, קידום תיקוני חקיקה נדרשים והגשת הצעות למחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים להתאמת החקיקה הראשית וחקיקת המשנה למציאות הטכנולוגית המשתנה. שילוב ובחינת התאמת הרשות לתהליכים הגלובליים המתרחשים בתחום הפרטיות וההגנה על מידע אישי.

המועמד צריך, בין היתר, לפחות תואר ראשון במשפטים עם שבע שנות ניסיון. 

 

אולי יעניין אותך גם

קרדיט: דוברות משרד התקשורת

דעה | שר התקשורת החדש-ישן עדיין תלוי בבזק - ועושה הכל לשמר אותה כמונופול תקשורת 

מתווה הסיבים שקידם הנדל אמנם האיץ את פריסת הסיבים - אך בעיקר מצד בזק. זו צפויה להשיג מחדש מונופול בעולם התשתיות עם 90 אחוזי פריסה. שרי תקשורת מתחלפים, תשתיות משתדרגות, אבל עולם כמנהגו נוהג. מתווה עם כרוניקה של סוף ידוע מראש