גילת: מיליוני דולרים בתוכנית התקשורת הצבאית של משרד ההגנה האמריקאי

Wavestream תספק לתוכנית של משרד ההגנה האמריקאי ממירי תדרי Ka צבאיים הפועלים בהספק גבוה של 50W

bigstock

חברת גילת רשתות לוויין הודיעה כי חברת הבת שלה, Wavestream, קיבלה הזמנות בהיקף של מיליוני דולרים ממשרד ההגנה האמריקאי (DoD). ממירי התדרים הצבאיים (BUC) הייחודיים של Wavestream, הפועלים בתדרי Ka ובהספק גבוה של 50W יתמכו בהפעלת תוכנית התקשורת הצבאית של ה-DoD .

ה-BUC  של Wavestream הפועל בהספק של 50W ובתדרי Ka הינו מגבר המצב המוצק הנפוץ ביותר שנבנה ברמת הספק זו. כושר הייצור של Wavestream למערכות מגברי מצב מוצק וממירי תדרים (SSPA/BUC) לתדרי Ka בסטנדרט צבאי, גבוה במידה שאין דומה לה, ולכן לקוחות ביטחוניים סומכים על הפתרונות החדשניים והאמינים של Wavestream בתחום הרדיו (RF) למעלה מ-14 שנים.

"Wavestream תומכת בתוכנית התקשורת הצבאית מאז 2007 וממשיכה לספק מוצרים באיכות גבוהה העומדים בסטנדרטי האיכות המחמירים ובאפיונים  הנדרשים בתוכנית  ובתחומי התדרים", אמר בוב הופמן מנכ"ל Wavestream. "ניצחון זה ממחיש את האמון של לקוחותינו הביטחוניים ביכולותינו להמשיך ולספק פתרונות ברמה גבוהה ולאורך שנים רבות".

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

צילום: משטרת ישראל

דעה | משרד העבודה מסכן את ביטחון המדינה - אינו מסדיר מרשם בעלי מקצוע בתחום זיקוקי דינור 

המהומות שפרצו בישראל במקביל למבצע ״שומר החומות״ כללו שימוש בזיקוקי דינור כנשק המופנה לעבר אזרחים וכוחות הביטחון. ועדיין, משרד העבודה נמנע מהסדרת התחום