טרנד: חברות סייבר מציעות אחריות בפני פריצה

התחרות בעולם הסייבר עולה מדרגה, כאשר עוד ועוד חברות מתחילות להציע אחריות בפני פריצה

bigstock

אחרי חברת SentinelOne ו-crowdstrike, גם חברת Cybereason מציעה מליון דולרים למי שיקנה את המוצרים של החברה ויפרץ. "אנו בטוחים שהפתרונות והשירותים המשולבים של Cybereason יגנו על לקוחותינו מאירוע אבטחה גדול - אנו כה בטוחים, שאנו מגבים את דברינו בהתחייבות להגנת פריצה של מיליון דולר ", אמר ליאור דיוו, מנכ"ל סייבר-ריזון ומייסד שותף.

המוצר, Cybereason® Breach Protection Warranty, מספק כיסוי של עד מיליון דולר במקרה של פריצה. לפי הפרסום, האחריות מכסה מגוון התקפות כולל התקפות אפס יום, תוכנות זדוניות ותוכנות כופר, והיא זמינה ללא תשלום ללקוחות הרוכשים חבילת Cybereason Ultimate. 

כאמור, חברת sentinelone הציגה בעבר גם היא מוצר דומה כבר בשנת 2016. המוצר מציע מליון דולרים לארגון או 1000 דולרים לעמדה. חברת crowdstrike מציעה אחריות בפני פריצה ללקוחות שרוכשים Falcon. 

 

אולי יעניין אותך גם

בתמונה מימין לשמאל: בועז לוי, מנכ"ל התעשייה האווירית ומורדי בן עמי, מנכ"ל תומר במעמד חתימת ההסכם. קרדיט לצילום – מיכאל וינרסקי/התעשייה האווירית

התחרות בשוק המנועים הרקטיים הישראלי גדלה: תעשייה אווירית חותמת על שיתוף פעולה עם תומר

תעשייה אווירית מחממת מנועים מול רפאל - במסגרת ההסכם ירחיבו החברות את הסינרגיה הקיימת ביניהן בתחומי ההנעה הרקטית והטילאות