ניו הורייזון מתקשרת בהסכם הקצאת מניות עם Third Eye

חברת ההשקעות הישראלית מתקשרת עם החברה העוסקת בפיתוח טכנולוגיות ומערכות אלקטרו-אופטיות זעירות משולבות בינה מלאכותית

ה״מדוזה״, מערכת סריקה אלקטרו-אופטית המיועדת לזיהו מזל״טים, מבית Third Eye Systems. צילום מסך מתוך אתר החברה

חברת ההשקעות ניו הוריזון גרופ הודיעה על התקשרות עם ת׳ירד איי מערכות (Third Eye Systems) העוסקת בפיתוח טכנולוגיות ומערכות אלקטרו-אופטיות זעירות משולבות בינה מלאכותית, בהסכם החלפת מניות. על פי ההסכם, יעבירו בעלי המניות הנוכחיים של תי׳רד איי את כל מניותיהם לניו הוריזון, שבתמורה תקצה להם מניות שיהוו כמעט 71% מהון המניות המונפק של החברה, בדילול מלא.

פעילותה העיקרית של ת'ירד איי הינה מתן פתרונות מתקדמים לעבודה אוטונומית באמצעות בינה מלאכותית של כלים רובוטייים למטרות אבטחה, מודיעין ותנועה במרחב, על בסיס מערכות אלקטרו-אופטיות משולבות עם אנליטיקה לגילוי אובייקטים בזמן אמת מסוגים שונים. המערכות הרובוטיות כוללות רכבים אוטונומיים, רחפנים, ומערכות קרקעיות לגילוי רחפנים. בשלוש השנים האחרונות, השלימה החברה סבב גיוס של כ-190 אלף דולר בצורת הלוואות המירות מבעלי מניות, וסבב נוסף בסך של כ-5.2 ש״ח ממשקיעים פרטיים ובעלי מניות קיימים.

אולי יעניין אותך גם

יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט. צילום: שלומי יוסף

סלברייט מדווחת על התוצאות לרבעון הראשון של 2021

נהנית מגידול משמעותי בהכנסות השנתיות ובהכנסות ממנויים בהשוואה לשנה שעברה. מנכ״ל החברה: מרוצים מהצלחתנו להוציא לפועל את אסטרטגיית הצמיחה שלנו, ולהמשיך להציע ללקוחותינו הפתרונות המסייעים ולהאיץ תהליכי חקירה