"בודקים אפקטיביות של מערך ההגנה בסייבר" 

אביחי בן יוסף, שותף מייסד בחברת Cymulate, מסביר במסגרת כנס Cybertech USA, איך ניתן לבדוק בצורה אוטומטית את מערך ההגנה של הארגון 

אביחי בן יוסף. צילום מסך

סימולייט היא פלטפורמת סימולציה למתקפות סייבר בתצורת SaaS. המערכת יכולה לספק סימולציה לצוות כחול ואדום. "אנחנו מספקים לצוותים אלו לא רק כלים לביצוע סימולציה, אלא יכולת לוודא שהמתקפות שנבדקות אכן נבלמות על ידי מערך ההגנה", מסביר אביחי בן יוסף, שותף מייסד בחברת סימולייט. 

הפתרון מספק אוטומציה לצוות האדום המאפשר מסגרות תקיפה עם פחות השקעה בתפעול. "אנחנו מציעים אינטגרציה לכלל האלמנטים במערך ההגנה. אינטגרציה זו מאפשרת סריקת חולשות וחורים בכלל המערך, ומספקת תמונת מצב עד כמה הארגון מוגן בפועל", מסביר בן יוסף. 

"אנחנו יכולים לבדוק גם את השימוש בתשתית האינטרנט והדוא"ל של הארגון. עד כמה היא אפקטיבית. למשל, אם שולחים לחברה דוא"ל פישינג, כמה עובדים ילחצו עליו. אפשר לבדוק גם את שרת האפליקציות בארגון ולראות עד כמה הוא מגן על השימוש באפליקציות אלו. הפתרון יודע לבדוק גם את היכולות של הEDR בתרחיש אמיתי וגם את היכולת של תוקף פוטנציאלי לנוע רוחבית ברשת הארגון." 

 

אולי יעניין אותך גם

צוות העובדים של סיראז׳ עם הדירקטוריון. צילום: באדיבות החברה

הסטראט-אפ הבדואי הראשון בדרך לשחק במגרש של הגדולים

חברת סיראז׳, העוסקת באינטרנט של הדברים לתעשייה, חוגגת ארבע שנים. בשיחה עם ״ישראל דיפנס״ מספר עותמאן אלשייך, המנכ״ל המשותף, על עבודה במקום שמהווה השראה לחברה שלמה