בריטניה: קבלן ביטחון הדליף מידע אודות מערכת טילים מסווגת 

סיימון פינץ', מהנדס תוכנה, מואשם כי שלח דוא"ל עם מידע מסווג למספר נמענים. לפי התביעה, המידע כלל "שיטות להתמודד עם המערכת"

אילוסטרציה. מתוך אתר BAE. מקור: https://www.baesystems.com/en/product/sting-ray-mod-1-lightweight-torpedo

בית משפט באנגליה דן במקרה של קבלן ביטחון לשעבר שעשוי ליצור "סיכון לבריטניה" ובני בריתה בשל שיתוף מידע מסווג אודות מערכת טילים בריטית. מהנדס התוכנה סיימון פינץ' מכחיש שהפר את חוק הסודות הרשמי של בריטניה בכך ששלח באימייל פרטים על המערכת, אותה תיאר התובע כקריטית לביטחון בריטניה. 

חבר המושבעים שמע כיצד מהנדס התוכנה עבד עבור חברות, כולל BAE Systems ו- QinetiQ, והתקשר לספק שירותים של משרד הביטחון, מסוף שנות התשעים ועד 2018. באוקטובר 2018, נטען כי פינץ' שלח דוא"ל לשמונה נמענים, כולל משרדי עורכי דין, ארגוני צדקה, איגודים מקצועיים, חבר פרלמנט ואזרח אמריקאי, ובו מידע מסווג. פינץ' , בן 50, מסוונסי בוויילס, מואשם גם בסירוב לתת לרשויות הבריטיות קודי גישה לשלושה מכשירים אלקטרוניים במשפטו בלונדון.

הערכת נזק מומחה מצאה כי שחרור המידע יכול להעניק ל"יריב עוין של בריטניה ... הבנה של תפקידה "של המערכת" ו"שיטות להתמודד עמה", אמר התובע מארק הייווד. לדבריו, הדואר האלקטרוני מתאר פרט טכני אודות מערכות "בהן תלוי חלקית אבטחת התחום" המסווגות כ"סודיות וסודיות ביותר". הוא תיאר כיצד בריאותו של פינץ' החלה להידרדר לאחר שני התקפות הומופוביות לכאורה בשנת 2013, שלטענתו החלו את "הספירלה כלפי מטה".