חברת סלקום קיבלה רישיון להפעלת תדרים בטכנולוגיית דור 5

מנכ״ל סלקום, אבי גבאי: "דברים זזים מהר גם אם אנחנו לא מרוצים מההחלטות. כל הכבוד"

קרדיט: דוברות משרד התקשורת

האירוע התקיים במעמד השר ובהשתתפות מנכ״לית המשרד, לירן אבישר בן-חורין וחברי ועדת המכרזים, בשיחת וידאו, מלשכת שר התקשורת בירושלים ובנוכחות מנכ"ל חברת סלקום, אבי גבאי שקיבל לידיו את רישיון ההפעלה.
 
מדברי שר התקשורת, חה"כ יועז הנדל: ״רשת הדור החמישי מביאה בשורה אמיתית לכל אזרח במדינת ישראל ותאפשר להנות מהטכנולוגיה המתקדמת בעולם. טכנולוגיית זו תוביל את ישראל לחזית הטכנולוגיה העולמית לצד המדינות המתקדמות בעולם".

מדברי מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין: ״אנחנו ממשיכים בתנופה להבאת בשורת הדור החמישי לכלל אזרחי ישראל, ומעניקים היום לחברה נוספת ומרכזית רישיון להפעלת הטכנולוגיה ברחבי הארץ. תוך תקופה לא ארוכה נוכל לראות פרישה נרחבת של הטכנולוגיה ברחבי המדינה, שתאפשר גלישה מהירה על גבי הרשת הסלולרית, טכנולוגיות מתקדמות בערים חכמות, IoT, רפואה חכמה ועוד, אשר יאיצו את הכלכלה הישראלית קדימה ויורגשו בכל תחומי החיים של האזרח".

מדברי מנכ״ל סלקום, אבי גבאי: ״הדור ה-5 הוא עוד שלב בהתחדשות החברה וההתמקדות בצרכי הלקוחות שלנו.  הרשת מתוכננת כך שהיא תשפר את איכות הגלישה של כל הלקוחות שלנו. אני רוצה להגיד לכם שהרוח שאתם הבאתם למשרד מדהימה, רוח של ענייניות וקבלת החלטות, דברים זזים מהר גם אם אנחנו לא מרוצים מההחלטות. אני מכיר את המשרד הזה הרבה מאד שנים, לא היה דבר כזה, כל הכבוד״.

אולי יעניין אותך גם