כוונת הפגיון נבחנה בארה"ב לטווחים של עד 400 מטרים 

צבא ארה"ב ביצע בחינות כוונות אופטיות מול הכוונת של SMART SHOOTER

SMART SHOOTER

SMASH 2000 עברה בדיקות אש אינטנסיביות על ידי צבא ארה"ב באברדין (APG) כדי להעריך את יכולות בקרת האש שלה בהשוואה לכוונות רובים סטנדרטיות. הבדיקה ב- APG מומנה על ידי OSD (משרד שר ההגנה) במסגרת תוכנית בדיקות השוואה זרה שנועדה לקבוע אם טכנולוגיות בינלאומיות בוגרות יכולות למלא את פערי הפעילות הצבאית של ארה"ב.

אלפי סיבובים נורו על ידי חיילים במטווח בAPG לצורך רישום נתונים שהשוו את יכולת הפגיעה במטרה של SMASH 2000 מול אופטיקה רגילה שהונפקה על ידי צבא ארה"ב. היעדים נעו בין 25 מטר ל -400 מטר במגוון תרחישים. "בדיקת ה- SMASH 2000 היא דוגמה נוספת לאופן שבו OSD ממשיך להעריך טכנולוגיות זרות שיכולות למלא צרכים ספציפיים של משרד ההגנה," אמר ויליאם אוורט, מפקד פיתוח יכולות לחימה של צבא ארה"ב, האחראי על חסות למבחנים השוואתיים. 

מיכל מור, מנכ"לית חברת SMART SHOOTER, הוסיפה: "זה מאוד מרגש לדעת שצבא ארה"ב מעוניין במוצרי SMASH כדי לענות על צרכי הנשק האישי. הפתרונות של SMART SHOOTER כבר נמצאים בשימוש מבצעי על ידי צבא ארה"ב במשימות שונות, ואנחנו מצפה להמשך שיתוף הפעולה".

 

אולי יעניין אותך גם

By Iraqi State Television - Iraqi State Television, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25469912

הסכנה שאזרחי ישראל לא ידעו אודותיה: ״סדאם רצה ראש-נפץ שיפזר אבק רדיו-אקטיבי״

אחרי ההפצצה הישראלית, המשיך סדאם לחפש התקן גרעיני. כל החלופות היו רלוונטיות: העשרת אוראניום, מחזור דלק גרעיני ועד ראש-נפץ שיפזר אבק רדיו-אקטיבי. מאמר מיוחד של פרופסור אמציה ברעם