המו"מ עם לבנון: דייוויד שנקר בדרך ללבנון 

עוזר שר החוץ האמריקני לענייני המזרח הקרוב, דייוויד שנקר, ייסע ללבנון, מרוקו ובריטניה. בלבנון הוא יתארח על ידי המתאם המיוחד של האו"ם בלבנון, יאן קוביס

עוזר שר החוץ לענייני המזרח הקרוב, דייוויד שנקר, ייסע ללבנון, מרוקו ובריטניה בין התאריכים 12 - 21 באוקטובר. כך לפי פרסום של מחלקת המדינה האמריקאית. הוא יתארח על ידי המתאם המיוחד של האו"ם בלבנון, יאן קוביס, עוזר המזכיר שנקר יקל בפתיחת מושב המשא ומתן בין ישראל ללבנון. אליו יצטרף השגריר ג'ון דשרשר, שישמש כמתווך האמריקני למשא ומתן זה. 

כפי שהוכרז ב -1 באוקטובר, הסכם המסגרת לתחילת הדיונים בגבול הימי הוא צעד חיוני קדימה המציע פוטנציאל להניב יציבות, ביטחון ושגשוג גדולים יותר עבור אזרחי לבנון וישראל כאחד. במרוקו ייפגש עוזר המזכיר שנקר, אליו הצטרף השגריר דייוויד טי פישר, עם פקידי הממשלה בכדי לדון בהזדמנויות להגדלת שיתוף הפעולה הכלכלי והביטחוני כדי לקדם את השותפות האסטרטגית בין ארה"ב למרוקו.

ב- 20 באוקטובר יסייע המזכיר ללונדון להיפגש עם עמיתיו בבריטניה לדיונים על ההתפתחויות האחרונות במזרח התיכון ובצפון אפריקה.

 

אולי יעניין אותך גם

צילום מסך: מתוך הדו״ח של Unit 42, אתר פאלו אלטו נטוורקס

כבר לא חוששים: האקרים מפרסמים תכנה זדונית בדארקנט

יחידת המחקר של פאלו אלטו נטוורקס בחנה לעומק את הפעילות של אתר WeSupply בדארקנט, בו מתרברבים פושעי סייבר בגלוי בדרך בה התוכנה WeSteal מנצלת פרצות ואף מציעים ״שירות מנוי״ עבור השימוש בה