סטרנום מגייסת בסבב A

הסבב החדש מביא את סך המימון של שטרנום ל -10 מיליון דולר מאז שהוקמה בשנת 2018

bigstock

Sternum, חברת אבטחת הסייבר IoT המספקת הגנה משובצת בזמן אמת למכשירים מחוברים, הודיעה כי גייסה 6.5 מיליון דולר במימון סדרה A. לסבב, בהובלת Square Peg, הצטרפו המשקיעים הקיימים ומובילת העסקים העולמית מרל הינריך, חברת ההון סיכון האירופית btov, ומשקיעים פרטיים, בהם היזם הוותיק אייל שביט ומייסד ומנכ"ל סייברארק, אודי מוקדי. 

סטרנום תשתמש במימון כדי להרחיב את צוות המו"פ שלה ולחזק את אסטרטגיית השוק שלה כאשר החברה מגדירה את הדור הבא של ה- IoT עם פתרונות אבטחת הסייבר והניטור החדישים שלה. הסבב החדש מביא את סך המימון של שטרנום ל -10 מיליון דולר מאז שהוקמה בשנת 2018.

הפתרונות של סטרנום מוזרקים לקוד הבינארי של המכשיר וניתן לשלב אותם במגוון רחב של מכשירי IoT - מכשירים ישנים, חדשים, קיימים, מבוססי RTOS ולינוקס - ללא תצורות או שינויים בקוד הקיים. בניגוד לפתרונות אחרים, סטרנום אינו מתמקדת במירוץ האינסופי של טלאי עבור כל פגיעות שנמצאת במכשיר; במקום זאת, הפתרונות מתמקדים בשלב הניצול של כל מתקפת סייבר, ומונעים זאת בזמן אמת על ידי חיסון קוד המכשיר.

 

אולי יעניין אותך גם

צילום מסך של המושב המסכם של כנס ה-OECD, מתוך אתר הכנס

נחתם כנס הסייבר השנתי של ה-OECD, בהובלת ישראל

במושב המסכם של הכנס הציגו ראשי סוכנויות סייבר מרחבי העולם את מדיניות הסייבר במדינתם, ואת הרצון לקדם שת״פ הגנה רב-לאומי. יגאל אונא: היכולת שלנו להיות מוגנים יותר תלויה ישירות ביכולת שלנו לעבוד יחד בין סוכנויות