גילת טלקום תספק פתרונות חכמים של F5

תשתמש בתשתית המתקדמת של F5 המתבססת על טכנולוגיית לוויינים וסיבים אופטיים, במסגרת פרויקט המוערך במאות אלפי שקלים

אמיר כהן, סמנכ״ל שיווק ופיתוח עסקי, גילת טלקום. צילום: ענבל מרמרי, יח״צ

חברת גילת טלקום מקבוצת סאטקום מערכות (STCM), ספקית אינטרנט מובילה המתמחה בשוק האפריקאי, בחרה בתשתית ניהול התעבורה של F5 ומציעה קישוריות מתקדמת לאינטרנט, המתבססת על שילוב בין טכנולוגיית לוויינים וסיבים אופטיים בתנאי רשת משתנים. פרויקט הטמעת הפתרון ארך מספר שבועות ובוצע על ידי חברת אואזיס.

הפתרון שלF5  מורכב ממספר מודולים, המאפשר לגילת לנהל את התעבורה ברשת בצורה חכמה על ידי בניית מוניטורים לדגימת רכיבי הרשת השונים. בהתאם לדגימות ניתן לשנות את נתיב התעבורה וכך לחסוך ברוחב פס, לשפר ביצועים, ולבצע בקרה וניהול רוחב פס של שירותים שונים ואפליקציות.

אמיר כהן, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בגילת טלקום, אמר כי "בחרנו בפתרונות ניהול התעבורה החכמים של F5 לאחר בחינה מעמיקה של הפתרונות הקיימים בשוק. F5 התבלטה בפתרון שהציעה כי בהתאמה בין עולם האפליקציות לתנאי הרשת המשתנים נדרש פתרון ניהול תעבורה מבוסס תוכנה, שיוכל להעניק גמישות ויחסוך בעלויות של תשתיות תקשורת יקרות".

אולי יעניין אותך גם

רוסיה: גידול במכירות נשק למדינות בסהרה

תאגיד היצוא הביטחוני הרוסי משווק באזור זה מסוקים, מערכות הגנ"א, מוצרים ימיים, רכבים משוריינים, ציוד לסוכנויות אכיפת חוק, ציוד נמלי תעופה ותשתיות קריטיות, נק"ל כולל אמל"ח מיוחד