אלביט יבשה תרמה עשרות מחשבים לתלמידי ירוחם

ראש המועצה, טל אוחנה, ציינה כי המחשבים שנתרמו חשובים ומהותיים לחיזוק ההכשרה הטכנולוגית של ירוחם

ראש מועצת ירוחם טל אוחנה. אודי ורד מנכ"ל אלביט יבשה. גיל בורשטיין. משרד הביטחון. צילום: אלביט

בטקס בבניין מועצת ירוחם, אלביט מערכות מסרה לעירית ירוחם 30 מחשבים בעבור תלמידים מהיישוב. לאור העובדה כי חלק מתלמידי ירוחם ילמדו השנה בזום לאור נגיף הקורונה. הטקס התקיים בירוחם בהשתתפות ראש המועצה טל אוחנה, אודי ורד מנכ"ל חטיבת היבשה באלביט וגיל בורשטיין נציג אגף מנה"ר במשרד הבטחון.

ראש המועצה, אוחנה, ציינה כי המחשבים שנתרמו חשובים ומהותיים לחיזוק ההכשרה הטכנולוגית של ירוחם, וייסעו להכשרת מהנדסים ומדעני העתיד מבני היישוב. אודי ורד, מנכ"ל חטיבת היבשה באלביט: "בימים אלו התחלנו את הקמת המפעל החדש של אלביט יבשה ברמת בקע הסמוכה ואנו שואפים שמרבית עובדיו יהיו מתושבי ירוחם והדרום."

אלביט החליטה כי רק חברות ישראליות עם עדיפות לקבלני משנה מדרום הארץ יבנו את המפעל ברמת בקע בהשקעה של מיליארדי שקלים. בכוונת אלביט להקים במקביל בירוחם שלוחת פיתוח ומוקד ידע לנשק מדויק. בנוסף, אלביט יבשה יחד עם מכללת ירוחם ובאר שבע מתחילה להכשיר  טכנאים, הנדסאים ועובדים מיומנים בהתאמה למפעלי החברה ברמת בקע. תהליך הכשרה ממושך של מספר שנים שהחל לאחרונה.

אולי יעניין אותך גם

הטלפונים החדשים של זום. קרדיט צילום: באדיבות החברה

זום משיקה שירותי טלפוניה בישראל

שירות ה-Zoom Phone, שכבר מוצע בעשרות מדינות, מאפשר ללקוחות להשתמש באפליקציה אחת מאוחדת לצורך שיחות טלפון, פגישות וידיאו וצ׳אט