אורביט תספק מערכות ניהול שמע למטוסי F-16

חברת אורביט נבחרה על ידי לוקהיד מרטין לספק מערכות שמע למטוסי הF-16 ולמטוס הF-21 של הודו, אם החברה תזכה בעסקה
 

אורביט הודיעה היום (א') כי יצרנית המטוסים האמריקנית לוקהיד מרטין בחרה במערכת Combat™ Orion של החברה להיות הדור הבא של מערכת ניהול הקשר והשמע למטוסי 16-F. הסכם המסגרת כולל פיתוח, ייצור ותמיכה במערכות ניהול השמע ומוערך בכ-46 מיליון דולר. הסכם זה יאפשר המשך אספקה של מטוסי 16-F ומילוי התחייבויות קיימות לשותפים ברחבי העולם. כיום, כ3000 מטוסים טסים ביותר מ25 מדינות. 

בנוסף, ההסכם ייצר מעטפת להעברת טכנולוגיות וייצור כתמיכה לתוכן מקומי בהודו, עבור מטוס ה 21-F של חברת לוקהיד מרטין, במידה ויבחר בתחרות מטוס הקרב הרב משימתי עבור חיל האוויר ההודי. עבור ה 21-F במיוחד, אורביט מתכננת לחבור עם חברות ELCOM ו-CPC Radant ,המיועדות לשמש כקבלני המשנה בהודו. 

"אנו גאים מאוד להיבחר ע"י לוקהיד מרטין לתוכנית חשובה זאת" אמר דניאל אשחר, מנכ"ל אורביט. "זכייה זו מעידה על האמון הרב במערכות ניהול השמע התלת-ממד מתוצרת אורביט. זכייה זו ממשיכה להציב את אורביט, החוגגת השנה 70 שנים להיווסדה, כמובילת שוק של מערכות השמע למגוון פלטפורמות אוויריות הכוללות מטוסי קרב, מטוסי אימון ועוד." 

 

אולי יעניין אותך גם

ביידן ופוטין בז׳נבה, אתמול. צילום: Sergei Boylev/TASS via REUTERS

פוטין: אנו שומרים על אינטרסים. ביידן: לא היה רגע של ׳׳קומבאיה״

החיבוק שלא היה, האיומים לגבי ההתעצמות הסינית ומתקפות הסייבר, והתשובה לשאלה "מי באמת הרוצח בינינו" - עיקרי הדברים ממסיבות העיתונאים הנפרדות של ג׳ו ביידן וולדימיר פוטין