ניו יורק קוראת לחברות סטארט-אפ ישראליות

על פי ידיעה באתר ״כלכליסט״, מדינת ניו יורק ורשות החדשנות הישראלית מזניקים תכנית פיילוטים שתאפשר לחברות ישראליות לבחון את הטכנולוגיות שלהן באזורים שונים ברחבי המדינה

BIGSTOCK/Copyright: TierneyMJ

 

אתר ״כלכליסט״ מדווח כי מדינת ניו יורק, בשיתוף רשות החדשנות והנספח הכלכלי במדינה, מזניקים תכנית פיילוטים שתאפשר לחברות ישראליות לבחון את הטכנולוגיות שלהן בערים ואתרים שונים במדינה, כולל העיר ניו יורק. על פי הידיעה, תקציב התכנית עומד על 10 מיליון שקלים, וכל חברה זכאית להשתתפות של מחצית מההשקעה.

״כלכליסט״ מציין כי התכנית תאפשר לחברות ישראליות לשתף פעולה עם אתרים שונים בניו יורק, ולקבל מענקים לביצוע בחינות היתכנות של טכנולוגיות חדשניות הרלוונטיות ספציפית לכל אזור במדינה המשתתף בפיילוט, ולצרכים עליו הוא מנסה לענות, למשל ניטור מים וזיהומים, חקלאות עירונית, איסוף מידע תחבורה אוטומטי, ועוד.

אולי יעניין אותך גם

President Joe Biden salutes as he walks along the Colonnade of the White House on Friday, March 12, 2021, en route to the Oval Office. (Official White House Photo by Adam Schultz)

שיחות הגרעין בוינה: נכונות אמריקנית להקל בסנקציות 

ראש משלחת איראן לשיחות וינה עבאס ערקצ'י בראיון בטלוויזיה האוסטרית: "ארה"ב הביעה נכונות לבטל רבות מהסנקציות, אך אין די בכך, ולנו יש דרישות נוספות״