לנובו מכריזה על הקמת חטיבת OEM בישראל

רומן קושניר נבחר כמנהל תחום פעילות ה-OEM בישראל ומזרח אירופה

רומן קושניר. צילום: לנובו

כחלק מחיזוק חטיבת ה-OEM העולמית, מכריזה מובילת המחשוב העולמית לנובו על הקמת חטיבת OEM בישראל ועל מינויו של רומן קושניר כמנהל תחום פעילות ה-OEM בישראל ומזרח אירופה. קושניר יקים וינהל את הפעילות שנועדה לספק מענה ללקוחות עם צרכים מיוחדים שדורשים מיומנות ומקצועיות מהיצרן. 

קושניר מביא עימו לתפקיד יותר מ-15 ניסיון בשוק המחשוב המקומי והגלובלי. בתפקידו הקודם בחטיבת ה-DCG, חטיבת השרתים של לנובו, ניהל קושניר את כלל פעילות הלקוחות בתחום ה- OEM, כשבנוסף עסק וניהל לקוחות ופרוייקטים בתחום התשתיות. 

בהתייחסו למינוי, אמר קושניר: "כחלק מהתחזקות פעילות ה-OEM של לנובו בעולם, ובשל העובדה שישראל היא מרכז חדשנות, הוחלט בלנובו להפעיל בשוק הישראלי פעילות OEM  שתאפשר לחברה לעמוד באתגרים ובצרכים המשתנים של לקוחותינו בשלל מגזרים, החל מרפואה והייטק וכלה בקמעונאות. אני מאמין כי החזון והגישה של לנובו לפתרונות הדור הבא, לצד מענה לצרכים המשתנים של הלקוחות הם הדבר הנכון עבור לקוחותינו".
 

אולי יעניין אותך גם

הקרב על נשיאות איראן: אחמדיניג׳אד מלכלך על המודיעין האיראני

מדוע אחמדיניג'אד מלכלך על המודיעין האיראני? ובכן, כי חסמו את דרכו להבחר פעם נוספת כנשיא איראן. ד״ר רז צימט, מומחה לפוליטיקה איראנית: ״אחמדיניג'אד פותח את הפה על המשטר מאז 2013. מהימנות דבריו מוטלת בספק״