טכנולוגיה שפותחה על ידי Corning ישראל תסייע לפריסת תשתיות 5G בארה"ב 

Corning ו-EnerSys יתמקדו בשני אתגרים עיקריים העומדים בפני ספקי שירותים אלחוטיים ואדריכלי רשת בפריסת תאים קטנים מחוץ למבנים (Outdoor): חשמל וחיבור קישוריות לסיבים

bigstock

טכנולוגית התאים הקטנים (small-cell) המפותחת על ידי מרכז הפיתוח הישראלי של Corning תאפשר פריסת תשתיות 5G מתקדמת בארה"ב. שיתוף פעולה בין החברה ל-EnerSys המתמחה בתחום אחסון האנרגיה ופתרונות חשמליים יסייע בפריסה מהירה וחסכונית של סיבים אופטיים וחיבור לכוח חשמלי מהימן ויציב באתרי התאים הקטנים. 

Corning ו-EnerSys יתמקדו בשני אתגרים עיקריים העומדים בפני ספקי שירותים אלחוטיים ואדריכלי רשת בפריסת תאים קטנים מחוץ למבנים (Outdoor): חשמל וחיבור קישוריות לסיבים. במציאות של היום, חיבורים לאתרים עם תאים קטנים מרשת החשמל לא תמיד זמינים ולכן נוצר מצב המוביל להגדלת עלויות הפריסה ועיכוב הפעלת הרשת.

הפתרון המוצע, משתמש בטכנולוגיה שהתחילה במרכז הטכנולוגי של קורנינג בישראל, מאפשר שימוש בכבל האופטי ההיברידי של Corning, המשלב בתוכו חוטי נחושת, בצורה שמאפשרת אספקת חשמל יציב לאתר הפריסה ומסייע למפעילי התקשורת להרחבת תשתיות ה-5G.

"Corning  ו-EnerSys יתמקדו בפישוט הפריסה על ידי שילוב של קישוריות אופטית ואספקה חשמלית. בכך אנו הופכים את ההתקנה למהירה יותר במחיר נמוך יותר עם עלויות תפעול זולות לאורך זמן. Corning ממשיכה לראות ב-5G כגורם מרכזי לצמיחה ארוכת טווח בעסקי התקשורת האופטית, ולכן אנו גאים להמשיך לחדש בשיתוף פעולה עם מובילי התעשייה כדי להאיץ את פריסת 5G", אומר מייקל אודי סגן נשיא בחטיבת התקשורתית האופטית בקורנינג. 

 

 

אולי יעניין אותך גם

צילום: משטרת ישראל

פרשנות | נתניהו נגד שבתאי 

אחרי שנתניהו התנגש בנדב ארגמן בגלל הצהרתו של האחרון בדבר הסתה לאלימות ברשתות - הגיע תורו של המפכ״ל, קובי שבתאי במצעד הדגלים. בינתיים, שבתאי לקח אחריות וביטל את המצעד. בלשכת רוה״מ חששו לעקוף אותו