אלביט תספק 1000 מערכות תקשורת רדיו לשבדיה

החברה הינה ספקית פתרון הרשת SDR לצבא השבדי. האספקה הנוכחית תכלול מערכות כף יד ומערכות המותקנות ברכבים, ותרחיב את מעורבותה של אלביט בתכנית שדרוג הרדיו הטקטי של שבדיה

מערכת ה- E-LynXשל אלביט מערכות. צילום: באדיבות החברה

חברת אלביט מערכות מודיעה, כי בהמשך להזמנות שהתקבלו בשנים האחרונות, היא תספק יותר מ-1,000 מערכות תקשורת רדיו מבוססי תוכנה (SDR) מדגם E-LynX לצבא השבדי, ותרחיב את מעורבותה של החברה בתוכנית שדרוג הרדיו הטקטי של שבדיה. החברה הינה ספקית פתרון הרשת SDR לצבא השבדי החל משנת 2018. האספקה הנוכחית, שתבוצע באמצעות חברת הבת בגרמניה, תכלול מערכות כף יד ומערכות המותקנות ברכבים.

מערכות תקשורת הרדיו E-LynX מאפשרות פתרונות רשת מתקדמים הן בשדה הפתוח והן באזורים עירוניים. המערכות מעוצבות בגישה ארכיטקטונית פתוחה, הכוללת צורות גל ייחודיות וכן מאפשרת לאמץ מגוון של צורות גל אירופאיות ונאט"ו נוספות.

חיים דלמר, סמנכ"ל ומנהל כללי של אלביט מערכות C4I וסייבר, מסר כי "אנו מעריכים את האמון שהצבא השבדי נותן בפתרון ה-E-LynX שלנו. אנו גאים לתמוך בצבא השבדי בעת שהוא משפר את יכולותיו הרשתיות״.  

אולי יעניין אותך גם

דעה | בנט, איפה ההוכחות שזה מל״ט איראני שפגע במיכלית? 

סטילס: עמוס בן גרשום / לע"מ

דעה | בנט, איפה ההוכחות שזה מל״ט איראני שפגע במיכלית? 

אם לישראל יש הוכחות לכך, למה בעצם להסתיר? כדי להגן על מקורות? ובכן, גם בדיווח לארה״ב ישראל לא מסגירה מקורות שנדרש להסתיר לצורך הגנה עליהם. אם בנט ולפיד רוצים לבנאם את האירוע, אין כמו הוכחות מוצקות שאלו האיראנים כדי לעשות זאת