יוזמה חדשה: תערוכת תמונות מוצרי סייבר ישראלים

"תערוכת התמונות היא חלק ממאמצי ההסברה ובניית העוצמה הישראלית בתחום הסייבר בזירה הבין-לאומית", כותבים בהודעה משותפת למכון הייצוא ומערך הסייבר. עד כ- 40 פיתוחים וטכנולוגיות יוצגו בתערוכה

bigstock

מערך הסייבר הלאומי בשיתוף יחידת הסייבר במכון היצוא, החליטו לשלב אמנות עם טכנולוגיה, ומזמינים חברות סייבר ישראליות להגיש מועמדות לצילום מוצר סייבר. תערוכת התמונות תעסוק בטכנולוגיות סייבר ותוצג בפלטפורמות שונות בארץ ובעולם במטרה לקדם את תעשיית הסייבר הישראלית ולמצב את עוצמתה של ישראל בתחום. 

"תערוכת התמונות היא חלק ממאמצי ההסברה ובניית העוצמה הישראלית בתחום הסייבר בזירה הבין-לאומית שמקדמים במערך ובמכון באופן שוטף. התערוכה תציג מערכות, מוצרים ופיתוחים ישראליים מעולמות הסייבר, אשר מהווים מודל לחדשנות ישראלית. לכל פיתוח שייבחר להיות מוצג בתערוכה יתוכנן ביטוי ויזואלי יחודי שמעביר את יתרונות הפיתוח בצורה מעניינת", כותבים בהודעה של מכון הייצוא.  

התערוכה תוצג ותוצע לשימוש בפלטפורמות שונות בארץ ובחו"ל, ותהיה חלק מחוברות וספרי הסברה בתחום. הגשת המועמדות היא עד ל- 16 ביולי, 2020 .  עד כ- 40 פיתוחים וטכנולוגיות יוצגו בתערוכה. 

 

אולי יעניין אותך גם

דיווח: משרד הביטחון האוסטרלי עצר את תכנית מערכת ניהול קרב של אלביט - ללא סיבה

באתר australiandefence מפרסמים כי אלביט מערכות אוסטרליה קיבלה הודעה מוקדמת החודש על הפסקת השימוש בגרסת ה- BMS הקיימת במערך השדה בצבא. אין שינוי במערכת לטובת מערך האימון. האתר טוען כי מדובר באניגמה, היות ולא ניתנה סיבה לעצירת הפעילות