מליון דולר לפרויקט: קול קורא קרן קוריאה-ישראל

קרן KORIL-RDF מקדמת את שיתופי הפעולה במחקר ופיתוח בין קוריאה וישראל על ידי סיוע לחברות בקוריאה ובישראל במציאת שותפים טכנולוגיים ולאחר אישור מממנת עד מיליון דולר לפרויקט משותף

bigstock

קרן KORIL-RDF מקדמת את שיתופי הפעולה במחקר ופיתוח בין קוריאה וישראל על ידי סיוע לחברות בקוריאה ובישראל במציאת שותפים טכנולוגיים ולאחר אישור מממנת עד מיליון דולר לפרויקט משותף. קהל היעד חברות טכנולוגיות מכל הסקטורים הרשומות בישראל. 

קרן KORIL-RDF תעניק מענקי מו"פ של עד 50% מעלויות המו"פ של הפרויקט. מענק משותף לפרויקט בהיקף מלא אפשרי עד מיליון דולר. מימון הקרן מכסה את חלק המו"פ של עלות הפיתוח הכוללת של הפרויקטים המשותפים. התקופה המקסימלית של הפרויקט היא 3 שנים. סכום המענק המקסימלי ישתנה בהתאם לאחוז הכיסוי שאושר לתקציב שהוגש. 

חברות מישראל וקוריאה שחוברות ביחד לפרויקט טכנולוגי במו"פ חדשני יכולות להגיש בקשה למענק. על הפרויקט המשותף להיעשות בקוריאה ובישראל כשלפחות 30% מעבודות המו"פ בפועל חייבות להיעשות גם בקוריאה וגם בישראל. הטכנולוגיה והמוצר שפותח חייב להיות בעל פוטנציאל למסחור, בעל יישומים אזרחיים ולהיות מכוון לשוק. 

פרטים נוספים

 

אולי יעניין אותך גם

צילום: משטרת ישראל

דעה | משרד העבודה מסכן את ביטחון המדינה - אינו מסדיר מרשם בעלי מקצוע בתחום זיקוקי דינור 

המהומות שפרצו בישראל במקביל למבצע ״שומר החומות״ כללו שימוש בזיקוקי דינור כנשק המופנה לעבר אזרחים וכוחות הביטחון. ועדיין, משרד העבודה נמנע מהסדרת התחום