פרסם תמונות של קטינות ברשת ללא ידיעתן - וקבע מחירון לפגישה

החשוד אסף תמונות של קטינות ללא ידיעתן ברשתות החברתיות ופרסם מחירון שירותי זנות על בסיס תמונות אלו

משטרת ישראל

במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על קטינים מפני ניצול ופגיעות במרחב המקוון, נעצר לפני כשבוע על ידי יחידה 105 בלהב 433, חשוד בביצוע שורה ארוכה ומגוונת של עבירות פגיעה ופרטיות ומידע כוזב במחשב כלפי קטינות בהקשר לשירותי מין תמורת תשלום.

על פי החשד, נהג החשוד (34) לפרסם ברשת תמונות של קטינות בגילאי 12-15, כל זאת ללא ידיעתן, כשהוא מאתר את תמונותיהן ברשתות החברתיות. לעיתים על ידי התחזות לקטינה. לצד התמונות פרסם הצעה למתן שירותי זנות ומחירון בהתאם לגילה של הקטינה. לגברים שיצרו עמו קשר הקפיד למסור את התנאים ליצירת מפגש. 

עוד עלה כי החשוד החזיק ברשותו אמצעי אחסון דיגיטליים שהכילו חומרים ויזואליים שונים בהן נראות קטינות. נדגיש כי בשלב הזה של החקירה לא ידוע למשטרה על מפגשים שהתרחשו, שכן הקטינות כלל לא היו מודעות לפרסום התמונות ברשת.

החשוד שוחרר ביום חמישי למעצר בית ובית המשפט התיר לפרסם את פרטים. החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובתיאום עם גורמי הרווחה.

אולי יעניין אותך גם

צילום: משטרת ישראל

פרשנות | נתניהו נגד שבתאי 

אחרי שנתניהו התנגש בנדב ארגמן בגלל הצהרתו של האחרון בדבר הסתה לאלימות ברשתות - הגיע תורו של המפכ״ל, קובי שבתאי במצעד הדגלים. בינתיים, שבתאי לקח אחריות וביטל את המצעד. בלשכת רוה״מ חששו לעקוף אותו