פייסבוק תפתח את חשבונות עובדי NSO שנסגרו

פייסבוק אף הודיעה כי היא מתחייבת שלא להשבית את חשבונותיהם של התובעים מטעמים הקשורים ב״מתקפה״ שבה האשימה את NSO נגד שירות ווטסאפ

bigstock

פייסבוק הודיעה לבית המשפט כי החליטה לפתוח באופן חד צדדי את חשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של כל עובדי חברת NSO שתבעו אותה, לאחר שחסמה את חשבונותיהם. פייסבוק הסבירה צעד זה בכך שהיא אינה מעוניינת לגלות מסמכים ולהשיב על שאלונים שנשלחו אליה בהליך בישראל.

פייסבוק אף הודיעה כי היא מתחייבת שלא להשבית את חשבונותיהם של התובעים מטעמים הקשורים ב״מתקפה״ שבה האשימה את NSO נגד שירות ווטסאפ, וזאת מבלי לפגוע בכל צו שינתן על ידי בית המשפט בתביעה בארה״ב. לאור התחייבותה זו מבקשת פייסבוק מבית המשפט למחוק את תביעת עובדי NSO נגדה, משום שלטענתה התביעה הפכה תיאורטית. עובדי NSO טרם הגיבו לבקשה.

עובדי NSO מיוצגים על ידי עוה״ד רן שפרינצק, נעמה ארליך ודר רג׳ואן ממשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות׳. פייסבוק מיוצגת על ידי עו״ד גיל אוריון ממשרד פישר, בכר, חן, וול, אוריון ושות׳. 

אולי יעניין אותך גם

ראש ממשלת איטליה, מריו דראגי. צילום: REUTERS/Remo Casilli/File Photo

איטליה מקימה סוכנות סייבר לאומית

״רמת המעורבות הרוסית ברשת הפכה למדאיגה ביותר״ אמר ראש הממשלה, מריו דראגי. שר החדשנות הזהיר כי 95% משרתי המנהל הציבורי אינם מאובטחים דיים