קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat

סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה 

ניר סימון. צילום: Infinidat

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום כי סגרה סבב השקעה נוסף עם המשקיעים הקיימים שלה - TPG Growth, גולדמן זקס,  Claridge Israel, ION Crossover Partners ומשה ינאי, מייסד Infinidat  - אשר בכך מחזקים את המחויבות שלהם לחברה. החברה גם הכריזה על חיזוק צוות ההנהגה שלה עם מינויו של בועז חלמיש כיו"ר הדירקטוריון.

המימון ישמש לבניית יוזמות חדשות, על מנת לענות בין היתר על הביקוש הגובר למודלי צריכה גמישים בשוק, דבר שמחזק את תכניות הצמיחה של החברה ומאפשר לה להמשיך להיבנות על מעמדה כמובילה בתעשייה. המימון ישמש גם למחקר טכני ופיתוח מוצרים.

"קיימת דחיפות מתגברת בקרב ארגוני IT וספקי שירותים מנוהלים להישאר תחרותיים על ידי עליה מעבר לרמות השירות הקיימות, תוך ניהול יעיל של עלויות ומורכבות בסביבות אחסון," אמר טים מיליקין, שותף ב- TPG Growth. "אנחנו גאים להמשיך את השותפות שלנו עם Infinidat ולקבל את בועז לצוות ההנהגה. עם תוספת הידע הסקטוריאלי העמוק שלו ועם השלמת סבב גיוס חזק, Infinidat מחויבת לעמוד בדרישות המשתנות במהירות של בסיס הלקוחות שלה ולמצב את עצמה כספקית המובילה של טכנולוגיות אחסון גמישות".

צוות Infinidat, המבוסס על דורות של ניסיון בתעשיית האחסון והצלחות קודמות בפיתוח מוצר, הפך למוביל בתעשייה על ידי פיתוח דרך טובה ומהירה יותר לאחסון והגנה על נפחי פטה-בייט מרובים, עם הזמינות הגבוהה ביותר האפשרית, בעלות הנמוכה ביותר.

"האמון והמחויבות המתמשכים שקהילת המשקיעים שלנו הראתה לחזון, לאסטרטגיה וליכולת השוטפת שלנו להוציא לפועל, הינם עדות לעבודת הצוות שלנו, בבניית פתרונות אחסון רובסטיים ומובילי שוק בעולם" אמרו המנכ"לים המשותפים של Infinidat, קריאל סנדלר וניר סימון. "אנו שמחים לעבוד עם בועז על מנת להוציא לפועל את האסטרטגיה ממוקדת הלקוח שלנו ולספק תמיכה מתקדמת ללקוחות ומערכות ניהול נתונים המותאמות לעתיד. אנו רוצים להבטיח שלמשתמשי הקצה יש את חווית הלקוח הטובה ביותר, תוך שמירה על ביצועי מערכת ברמה הגבוהה ביותר והבטחת רמת זמינות המערכת הגבוהה ביותר בכלכלה, הממוקדת יותר ויותר בנתונים".

Infinidat ממנפת את המומנטום של החברה ולאחרונה חיזקה את צוות הניהול שלה עם התוספת של בועז חלמיש, ותיק בתעשייה ומוכר היטב, שהצטרף ל- Infinidat ב -8 ביוני כיו"ר הדירקטוריון. "כיום, לקוחות דורשים יותר ויותר פתרונות אחסון נתונים גמישים בעלי יחס עלות/תועלת מצוין, ללא פשרות ביחס לביצועים, אמינות ויכולת גידול", אמר חלמיש. "אני נרגש במיוחד לצאת למסע החדש הזה עם Infinidat, מכיוון שאני מאמין שהם יכולים לתת מענה לדרישות של משתמשי הקצה בצורה החדשנית ביותר בענף. אני מצפה לתמוך בחברה בשלב הבא של צמיחה רווחית מתמשכת".

בנוסף לסבב הגיוס האחרון שלה, Infinidat הודיעה גם על סדרת קידומים בצוות הניהול הבכיר שלה - קתרין וולמינק קודמה לסמנכ"ל השיווק העולמי; דן שפרונג מקודם לסגן נשיא בכיר לאזור- EMEA ו- APJ; סטיב סאליבן הוא כעת סגן נשיא בכיר לאזור אמריקה.

אולי יעניין אותך גם