אסטרונאוטיקס סיפקה מערכות הפצת נתוני ניווט לספינות הסער 6

המערכת מתכללת את כל נתוני הניווט מסנסורים שונים ומפיצה אותם לכל צרכני הספינה בזמן אמת, במגוון ערוצי תקשורת ובדיוקים גבוהים

חברת אסטרונאוטיקס ישראל מפתח תקווה, המשמשת כבית מערכות הניווט של חיל הים הישראלי, סיפקה לאחרונה את מערכת הפצת נתוני הניווט הראשונה עבור ספינות השטח החדישות ביותר של חיל הים מסוג "סער 6".

שתי מערכות נוספות סופקו למעבדות חיל הים ולאתר הבדיקות היבשתי ומשמשות לאינטגרציה עם שאר מערכות הספינה. המערכות של אסטרונאוטיקס נמנות עם מערכות התשתית של הספינה ותהיינה מהראשונות שתותקנה בספינות החדישות עם הגעתן לארץ. המערכת מתכללת את כל נתוני הניווט מסנסורים שונים ומפיצה אותם לכל צרכני הספינה בזמן אמת, במגוון ערוצי תקשורת ובדיוקים גבוהים מאוד.

ניר יצחקי, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברה, מציין שלמערכת החדשה שפותחה באסטרונאוטיקס יכולות חדישות ומתקדמות ומשולבים בה טכנולוגיות ואלגוריתמים אשר יתרמו תרומה משמעותית לביצוע משימות חיל הים תחת אתגרי לוחמת הניווט בעידן הנוכחי והעתידי.

 

אולי יעניין אותך גם

BIGSTOCK/Copyright: Mikonos

סקר חדש: הגידול במתקפות סייבר הביא לשיפור ביכולות האבטחה בישראל

על פי נתונים של חברת סופוס, רוב צוותי ה-IT בישראל שהתמודדו במהלך  2020 עם גידול בהתקפות סייבר חיזקו את כישורי אבטחת המידע שלהם. מדען המחקר הראשי: העתיד צפוי להיות חסר תקדים באותה מידה כמו העבר