משטרת הרשת: הסית לאלימות נגד ראש הממשלה - ונעצר

וידאו: עומר מירון, לע"מ. סאונד: בן פרץ, לע"מ. https://youtu.be/-34vHAGcLsQ

משטרת ישראל עצרה במהלך סוף השבוע גבר בן 39 מתל אביב, בחשד לפרסומי הסתה לאלימות נגד ראש הממשלה, לאחר שחקירתו אושרה על ידי המשנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים, נורית ליטמן. מחקירת המשטרה המתנהלת במפלג ההונאה של מחוז ת״א ובליווי הפרקליטות , עולה כי החשוד פרסם במדיות שונות, תכנים בוטים הקוראים לציבור לנקוט אלימות נגד ראש הממשלה. 
 
מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית משפט השלום בת״א עד יום ג 19.5. ערר שהוגש מטעמו של החשוד היום לבית המשפט המחוזי נדחה. השופטת מעיין בן ארי קבעה כי לא נפל פגם בהחלטת ביהמ״ש קמא וכי קיים חשש סביר בשים לב לציטוטים מדבריו המכילים ״אלמנטים של פעילות כוחנית״.
 
במקרה נוסף, חקירה מהירה הביאה למעצר חשוד באיומים כלפי עובד ציבור על גבי פלטפורמת הפייסבוק. בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה במהלך סוף השבוע בחשד לאיומים שהתקבלו על גבי  פלטפורמת הפייסבוק כלפי איש ציבור נפתחה חקירה מהירה וחשוד במעשה נעצר והועבר לחקירה. החשוד תושב אבו גוש בשנות ה 40 הובא בפני בית המשפט השלום בירושלים שהאריך את מעצרו עד ליום  19.5.

אולי יעניין אותך גם

ראש הממשלה נפתלי בנט עם ראש המוסד, דוד ברנע

צילום: חיים צח - לע״מ 

טור אישי | במוסד מייחלים לקצת שקט

למה הריאיון של יוסי כהן עם אילנה דיין עורר כעס? האם תחת ברנע יבצע המוסד פחות "מבצעים נועזים״? וגם: מי צפוי להתמנות בקרוב לראש השב"כ הבא? טור שבועי של עמיר רפפורט