בואינג בחרה במערכת של אורביט למטוס אימון מתוצרתה

מערכת ניהול השמע והתקשורת ORION AMS נבחרה על ידי בואינג להתקנה במטוס האימון וההדרכה T-7A RED HAWK 

חברת בואינג בחרה במערכת ניהול מערכות שמע מוטסות (AMS) תוצרת חברת ORBIT COMMUNICATION SYSTEM, שהיא הסניף בארה"ב של חברת אורביט בישראל, ספקית מובילה של מערכות תקשורת מוטסות. החברה בפלורידה הודיעה כי מערכת ניהול השמע והתקשורת ORION AMS נבחרה על ידי בואינג להתקנה במטוס האימון וההדרכה המתקדם T-7A RED HAWK שתוכנן במיוחד כפלטפורמת אימונים והדרכה מתקדמת להכשרת טייסי הקרב וההפצצה העתידים.

ORION  של אורביט היא מערכת ניהול אודיו ותקשורת מבוססת IP התומכת במערכות תקשורת מגוונות מבוססי רשת, ניתנת להתאמה בקלות לסוגים שונים של פלטפורמות מוטסות, כולל מסוקים, מטוסי נוסעים, מטוסי משימה, מטוסי קרב וכטמ"מים. בואינג בחרה במערכת של אורביט בשלב ההנדסה ופיתוח לקראת ייצור של מטוס האימונים T-7A , בטרם הוא נכנס לשלב ייצור. התכנית הראשונית מדברת על ייצור 350 מטוסים מסוג זה.

מנכ"ל אורביט דניאל אשחר אמר כי החברה משתפת פעולה עם בואינג כבר 20 שנה והיא גאה עתה לספק לה את מערכת ניהול האודיו עבור מטוס האימונים של הדור הבא. ORION היא כיום מערכת ניהול התקשורת המתקדמת והרב-תכליתית ביותר הקיימת. 

אולי יעניין אותך גם

Redesigned Kill Vehicle (shown) program. (Photo: Raytheon)

בואנה, זה כסף טוב: ההשקעה של ארה״ב ביירוט טילים מצפ״ק ואיראן - עשרות מיליארדי דולרים 

בארה״ב ביטלו את תכנית Redesigned Kill Vehicle ועכשיו יש תכנית חלופית בשם NGI בעלות משוערת של 18 מיליארדי דולרים. עלות מיירט מבצעי - כ-100 מליון דולרים