מנכ"ל זום: "מחויבים לפרטיות"

״אנו מחוייבים לפרטיות ולאבטחה של מאות מיליוני המשתמשים שלנו. כשזיהינו בעיה – טיפלנו בה מייד. הפעילו את הכלים שפיתחנו עבורכם״, כותב אריק יואן, מנכ״ל זום

אריק יואן, מנכ״ל זום. צילום: ZOOM

צוות ההנהלה של חברת תקשורת הווידאו זום, בראשות אריק יואן, המנכ״ל, יצא במכתב פתוח ללקוחות החברה, במסגרתו מודים המנהלים והמנהלות, החתומים על המכתב, על האמון שמפגינים בחברה מאות מיליוני המשתמשים היומיים, ומתחייבים לספק להם פלטפורמת תקשורת מאובטחת השומרת על פרטיותם. ״מאז הקמת החברה אנו מובילים בחדשנות ומהירות יישום וכך גם בנוגע לשמירה על המשתמשים שלנו. פעלנו במהירות ובנחישות במקרים בהם זוהו סוגיות אבטחה והן טופלו מיידית״.

מנהלי זום מציינים במכתבם כי החברה נוסדה לפני עשור כדי לבנות את פלטפורמת תקשורת הווידאו הטובה ביותר למגזר הארגוני וכי כיום, בסיס המשתמשים הפך למגוון ביותר, ״מתמיכה בבתי ספר (100 אלף ב-25 מדינות) לאוניברסיטאות מובילות, דרך ממשלות וגופי ממשל בכל העולם, ארגונים בגדלים שונים ותעשיות ב- 226 מדינות וטריטוריות״. הם מציינים את הגידול במספר המשתמשים שחל בין דצמבר 2019 (10 מיליון ביום) למעל 300 מיליון ביום באפריל. ״אנו גאים באימוץ הפלטפורמה של זום וביכולת שלנו לתמוך בגידול הזה״.

מנהלי זום אומרים כי זום מספקת סביבה בטוחה ומאובטחת לקיום פגישות וירטואליות כאשר משתמשים בכל אמצעי ההגנה המתאימים, דוגמת השימוש בסיסמאות וב׳חדרי ההמתנה׳ ומבקשים מהמשתמשים ליישם ולהשתמש במגוון הכלים שפיתחה החברה כדי לשמור פרטיות המשתמשים והמידע שהם מעבירים. 

לקריאת המכתב

אולי יעניין אותך גם