סוכל ניסיון הברחת סמים לכלא רימונים באמצעות רחפן

בפעם השנייה תוך שבועיים סוכל ניסיון הברחת סמים באמצעות רחפן לכלא ישראלי. "הנסיונות לחולל פשיעה בתוך בתי הסוהר לא פוסקים גם בתקופה מורכבת זו", אומרים בשב"ס

סוכל ניסיון הברחת סמים לכלא רימונים באמצעות רחפן

קרדיט תמונות: דוברות שב"ס

בפעם השנייה תוך שבועיים סוכל ניסיון הברחת סמים באמצעות רחפן לתוך ׳מתחם הדרים׳ שבשרון. אמש (א') זיהו סוהרי בית סוהר 'רימונים' שבמתחם הדרים רחפן שטס מעל מתקן הכליאה. הופעל מצב חירום מתחמי והסוהרים החלו בביצוע סריקות במהלכן זוהה כי הרחפן התרסק סמוך לאחת מהגדרות.

למקום הוזמן חבלן שהזים חשד לאירוע חבלני. לרחפן היה מחובר חומר מסוג חשיש במשקל של 106.67 גרם. הסם והרחפן נלקחו להמשך טיפול של משטרת ישראל וגורמי מבצעים ומודיעין בשב"ס. נזכיר שלפני כשבועיים נעשה ניסיון דומה להבריח סמים ואמצעים אסורים לתוך בית סוהר 'רימונים'. ניסיון שסוכל אף הוא בזכות עירנות ומקצועיות הסוהרים במקום.

הנסיונות לחולל פשיעה בתוך בתי הסוהר לא פוסקים  גם בתקופה מורכבת זו, וכך גם עבודתם הנחושה של סוהרי הביטחון המיומנים בסיכול ומניעת פשיעה מסוג זה לשם שמירה על ביטחון מתקני הכליאה וביטחון הציבור כולו.

אולי יעניין אותך גם

Photo: Rui Caria, Serhii Hudak, Lynsey Addario, Mstyslav Chernov, Fabio Bucciarelli.

מלחמה באוקראינה: הסתיים בכניעה הקרב על מפעל הפלדה הגדול אזובסטאל ליד מריופול

יותר מ-250 לוחמים אוקראיניים נכנעו לכוחות הרוסיים שצרו על המפעל והפציצו אותו ללא הרף | כניעת הלוחמים במפעל מסמלת את סיום הקרב על עיר הנמל החשובה מריופול